Files Go ; Google, Android için Mükemmel Bir Yeni Uygulama Çıkarttı !

Files GO, Google tarafından geliştirilen bir uygulama olup, bir yöneticinin temel işlevlerine ek olarak (kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma ve silme) uygulama önbelleklerini temizleme, mesajlaşma uygulamalarında paylaşılan dosyaları (WhatsApp gibi) bulabilme ve hatta çoğaltılmış fotoğrafları silebilme yeteneklerine sahip gelişmiş bir dosya yöneticisidir.

Ancak Files Go, Sadece bir dosya yöneticisi değildir. GHacks açıkladığı gibi: Herhangi bir klasöre erişmenize izin vermiyor; Internet’e bağlanmadan Wi-Fi üzerinden başka bir Android ile dosya paylaşmak gibi en azından bazı harika özellikler var .

Files Go ile telefonunuzun hafızasını çok daha pratik bir şekilde kontrol edebilir, yönetebilir ve hafıza alanınızı geniş tutabilirsiniz.

Files GO, standartların dışında geliştirilmiş olup klasör ve dosyalar arasında gezinmeyi, dolayısı ile telefon içerisinde gezinmeyi hızlandırmakla beraber telefonunuzu rahat konforlu ve hızlı bir hale getirmektedir.

Files GO, ekstra özelliklere ve ekstra filtreleme seçeneklerine sahip olup, sizlere seçtiğiniz kriterlerde filtreleme yaparak kolay ve hızlı bir gezinti imkanı sunmaktadır.

Google’ın android’te belki de en büyük eksiği kendi işletim sistemini daha performanslı tutmayı başaracak bir temizlik uygulaması olmamasıydı ve Files Go ile birlikte bu eksikliği gidermiş olacak. Üstelik Files Go sadece bir temizlik uygulaması değil, aynı zamanda bir dosya yönetim uygulaması. Files Go, Play Store’da bulunmasına rağmen kapalı betada olduğu için indirilemez.
Fakat buraya tıklayarak APK dosyasını indirebilir ve uygulamayı deneyebilirsiniz.

Yorum yapın