Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara.com bankadan güzeli sloganıyla hafızalarımıza kazınan Enpara, dijital bankacılık adına Türkiye’de atılmış en önemli adımlardan biridir. Finansbank altyapısını kullanan bu banka herhangi bir şubeye sahip değildir. Bu da demek oluyor ki herhangi bir masrafı da bulunmuyor. Doğal olarak bunu doğrudan müşterilerine aktarabiliyor. Havale ve EFT işlemlerinde hiçbir ücret almıyor. Bunun yanı sıra fatura ödeme, GSM TL yükleme, şans oyunları ödemesi gibi pek çok farklı hizmet sunuyor. Bunların ödemelerinden de komisyon almıyor. Müşterilerine Ayın Enparalısı olma hakkı tanıyor. Bu hakkı kazananlar ayda 2 kez farklı bankanın ATM’sinden 1 kuruş bile ücret ödemeden para yatırabiliyor ve çekebiliyor. Böylesine avantajlı bir banka doğal olarak milyonlarca müşteriye ulaşmış durumda. Peki Enpara hesabı nasıl açılır? Bunu merak ediyorsanız hemen yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz.

Enpara Hesabı Açmanın Kısa Yolu

Müşterilerine yüksek mevduat faizi uygulayan, kredi kartından aidat almayan Enpara.com son derece kullanışlı bir internet ve cep şubesine sahip. Eğer onun müşterisi olmak istiyorsanız önce web sitesini ziyaret edeceksiniz. Daha sonra sağ üst kısımda bulunan Enparalı ol butonuna tıklayacaksınız. Ardından karşınıza bir form gelecek. Burada başvuru amacınızı seçmeniz istenecek. Seçenekler arasında EFT, havale ve ödeme işlemlerimi hiçbir masraf/ücret ödemeden gerçekleştirmek, yıllık ücreti olmayan kredi kartı almak, birikimlerim için yüksek mevduat faiz oranlarından yararlanmak gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diye bir seçeneği de mevcut. Amacınızı seçtikten sonra devam butonuna tıklayacaksınız.

Karşınıza gelecek ekranda kimlik bilgilerinizi dolduracak ve daha sonra iletişim bilgilerinizi yazacaksınız. Kişisel bilgilerinizi de girdikten sonra sizden adresiniz istenecek. Bunları eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Burada size enpara.com’u tavsiye eden kişi bilgileri de istenecektir. Orayı doldurmanız da önemli bir adımdır. Tüm bu ekranları eksiksiz doldurduktan kısa bir süre sonra SMS alacaksınız. Daha sonra enpara.com yetkilileri tarafından aranacak ve gerekli bilgilendirme sunulacaktır.

Enpara.com Hesabınız Ayağınıza Gelecek

Daha önce banka şubesine giderek açtığınız hesaplarınızı unutun. Enpara hesabınızı ve hesabınıza ait kartınızı ayağınıza kadar getiriyor. Başvuru esnasında sizin ziyaret edilmek istediğiniz tarih orada istenecek. Bu tarihi yazdıktan sonra ziyaret edilmek istediğiniz adresi de belirteceksiniz. Vermiş olduğunuz tarih ve saatte, belirttiğiniz adreste bir Enpara.com yetkilisi olacak. Açmış olduğunuz hesabınıza ait kartınızı bu şekilde teslim alacaksınız. Daha sonra internet ve cep şubesini istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca hesap açma ücreti ve benzeri hiçbir ücret de ödemeyeceksiniz.

Yorum yapın