“En” iyi WordPress Eklentileri 2017

EN İYİ WORDPRESS EKLENTİLERİ 2017

Web sitenizi zenginleştirecek birbirinden mükemmel ve kullanışlı yeni wordpress eklentilerini sizler  için derledik. Dosyalarınızı saklayabileceğiniz, kullanıcılarınıza anketler düzenleyebileceğiniz ve geri dönüş  alabileceğiniz eklentilerin yanı sıra, en iyi wordpress güvenlik eklentilerini de inceleyebilecek, arzu ettiğiniz eklentinizi wordpress sitenizde kullanabileceksiniz.

Wordpress eklentileri, her geçen gün geliştiricileri ve  kullanıcıları tarafından güncellenmekte ve mobil aygıtlar ile uyumlu hale getirilmektedir. Web sitelerinizin daha profesyonel yazılımlarla, görsellik ve kullanım açısından ön planda tutulmasını istiyorsanız, bu eklentileri yenileri ile değiştirmek, sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Özellikle, SEO tekniklerinin günümüzde sürekli değişiklik gösterdiği göz önüne alındığında, hedef kitleye ulaşabilmeniz ve geniş kitlelere hitap etmeniz için eklentileri doğru yönetebilmeniz gerekecektir.

En iyi wordpress eklentileri adlı başlıkta açtığımız bu konuda, özellikle web sitelerinize ekleyebileceğiniz dosyalarınızın, wordpress aracılığı ile daha az yer kaplamasını sağlayacak eklentilerin yanı sıra, wordpress kodlarınızı koruyacak güvenlik eklentileri ve içeriklerinizin beğenilip paylaşılmasını sağlayacak like/share eklentilerini sizlere sunacağız. Arzu ettiğiniz tüm eklentileri yükleyebilir ve bu eklentilerin tadını çıkarabilirsiniz.

En İyi Önbellekleme Wordpress Eklentisi

COMET CACHE

Başlangıçta ZenCache olarak piyasaya sürülen Comet Cache, S2member tarafından geliştirilen kullanımı kolay bir önbellek çözümü olarak kullanılmaktadır. Web sitenizin farklı alanlarının, önbelleğe alındığı konusunda, tam denetime sahip olmanızı sağlar. Örneğin, anasayfa ve arşiv alanınızı farklı şekilde önbelleğe alabilir ve yönetebilirsiniz.

Gzip sıkıştırma, işlemci köşesi önbelleğe alma ve http yönlendirme gibi dış  kalıpların tümüyle uyumlu olan bu eklenti sayesinde, siz de önbellek sıkıntısını büyük ölçüde halledeceksiniz.

WP ROCKET

Önbellekleme eklentilerinden bir diğeri ise WP Rocket. Bu eklentinin en büyük avantajı ise, web sitenizin sayfa yükleme süresini minimuma indirgeyebilmenize olanak tanımasıdır. Varsayılan ayarları değiştirmek isteyen profesyonel kullanıcılar için gelişmiş seçenekler sunar.

Özellikleri arasında, sayfa önbelleğe alma, ön bellek yükleme, resimlerin kaydedilmesi, CDN desteği ve içe-dışa aktarma işlevleri bulunmaktadır. Tüm bu avantajları sayesinde, WP Rocket, size mükemmel bir deneyim kazandıracaktır.

En İyi SEO Wordpress Eklentileri

THE SEO FRAMEWORK

Ücretsiz olarak tam lisansını bulabileceğiniz The SEO Framework sayesinde, web siteniz için gerekli tüm SEO tekniklerini, sisteme kolaylıkla entegre edebileceksiniz. Bu sayede, web sitenizin hedef kitlesi ve kullanıcı sayısı artacak, arama motorlarında, web sitenizin daha üst basamaklarda gözükmesini sağlayabileceksiniz.

SEO Framework sayesinde, SEO için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Kitaplar, açıklamalar ve tüm bağlantılı URL’ler otomatik olarak oluşturulacak ve yerleşik site haritası işlevselliği ile size sunulacaktır. Mesajların ve sayfaların yanında görünen SEO çubuğu sayesinde SEO durumunu kolaylıkla görebileceksiniz.

THE SEO PACK

Ücretli sürümüne sahip olabileceğiniz bir diğer SEO eklentisi de Seo Pack eklentisidir. 40 dolar karşılığında full sürümüne sahip olabileceğiniz bu eklenti sayesinde, SEO alanında, ihtiyacınız olan herşeye sahip olabileceksiniz.

Sayfada optimizasyon, yerleşik bağlantı oluşturucu, SEO dostu resim ve temalar, Google Analiz desteği, SERP izleme, yönlendirme seçenekleri ve video destekli site harita takibi gibi onlarca seçeneği bu eklenti sayesinde edinebilir, web sitenizi orjinalleştirebilirsiniz. Özgün içerik ve uygulamaları da bu eklenti sayesinde ayıklayabilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya için de muhteşem destek imkanı sağlayan bu eklenti ile hedef kitlenize ulaşabilmenin keyfini çıkaracaksınız.

En İyi Wordpress İletişim Formu Eklentileri

CONTACT FORM 7

Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Contact Form 7 sayesinde, görsel açıdan çekici iletişim formu oluşturabilir ve bu sayede web sitenize olan ilgiyi arttırabileceksiniz. Contact Form 7 yüklemeniz için çeşitli sebepleriniz var. İlk olarak, Contact Form 7 eklentisi hızlı ve kullanımı kolaydır. Amatör kullanıcılar dahi, bir iletişim formu kurup birkaç ay içinde kendi web sitelerinde yayınlayabileceklerdir. İkincisi, Contact Form 7, çevrimiçi sunulan en genişletilebilir Wordpress eklentilerinden biridir. Son olarak, son derece esnek bir iletişim formu olan bu eklenti ile anlık değişimleri ve geri dönüşleri alabilirsiniz.

En İyi Sosyal Medya Eklentileri

SİMPLE SHARE BUTTONS ADDER

Ücretsiz olarak sunulan bu eklenti sayesinde, arzu ettiğiniz içerik ve paylaşım için beğen ve paylaş eklentisini, web sitenize entegre edebileceksiniz. Birçok konfigürasyon seçeneği ile, web sitenizi özelleştirebilir, geri dönüşleri takip edebilirsiniz.

En İyi Wordpress Güvenlik Eklentileri

WP SPAMSHİELD ANTİ-SPAM

Ücretsiz olarak wordpressiniz için kullanabileceğiniz bu eklenti sayesinde, Spam, virüs ve Truva atlarına karşı geniş koruma sağlayabilir, dosya ve içeriklerinizi koruma altına alabileceksiniz. Profesyonel koruma sağlayan bu eklenti sayesinde %90’a varan ayıklama ile web sitenize muhteşem bir koruma sağlamış olacaksınız.

Yorum yapın