Dijital Reklam Ekranları / Uzaktan Yönetilebilir Ekranlar

Tamamen yerli yazılım ve yerli cihaz tasarımları ile tarafımızca geliştirilmiş olan reklam yönetim sistemi TEKNOLTAN güvencesi ile hizmetinizde.

Genel Kullanım Maksatları ; Belediye / Üniversite vb.  kamu kurum ve kuruluş binaları, Asansör içi reklam ekranları, AVM ve açık alan Reklam Ekranları, Mağaza önü reklam ekranları vb. bir çok maksat ile kullanılabilir.

Çalışma Şekli ; Uzaktan reklam ekranı yönetebilme kabiliyetine geniş özellikleri ile olanak sağlar, bir veya birden çok reklam ekranını yönetebilir. Ekranlara ayrı ayrı reklam senaryoları gönderilebilir veya toplu olarak ekranlara senaryolar gönderilebilir.

   -Örnek çalışma şekli  ; Herhangi bir alanda örnek vermek gerekirse – Hava alanın’da  50 adet reklam ekranı, (TV) , Reklam panosu / Ekran olduğunu varsayalım. geliştirmiş olduğumuz cihazları bu ekranlara HDMI veya benzeri (tercih edilebilir) bağlantı şekli ile bağlıyoruz ve yapılandırıyoruz. bu cihazlara internet erişimi sağladıktan sonra uzaktan yönetilebilir hale getiriyoruz. Sizlere verdiğimiz yönetim programı ile tüm ekranları uzaktan kontrol edebiliyorsunuz, hazırlamış olduğunuz reklam senaryolarını tüm ekranlara veya istediğiniz ekrana uzaktan gönderebiliyorsunuz ve ekran gönderdiğiniz senaryo ve reklamları çalıştırıyor. kontrol edilebilen özellikler kısaca şu şekilde listelenmektedir.

Ekran Enerjilerini Uzaktan açıp Kapatabilme.

Ekrana Reklam Resimlerini Gönderebilme.

Reklam Resminin Geçiş sürelerini ayarlayabilme.

Reklam videoları gönderebilme.

Reklam Listelerini hazırlayabilme.

Reklamlara Kayan yazı ekleyebilme (alt kısıma)

Toplu olarak senaryo gönderebilme.

Tek ekrana senaryo gönderebilme.

Çözünürlük Seçebilme.

Yayın Listesi (Sıralaması) Oluşturabilme.

Reklam ekranları isimlendirebilme.

Tüm bu özellikleri kullanarak uzaktaki reklam ekranlarınızın reklamlarını kontrol edebilir hazırlayabilir gönderebilir ve dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. örnek vermek gerekirse 10 ayrı firmanın reklam resmini 5 saniyede bir döndürme veya aralarına reklam videoları ekleyebilme gibi geniş kullanım kabiliyeti sunan reklam yönetim sistemidir.

Uzaktan gönderdiğimiz reklam senaryosunu oynatan bir ekran’dan çekilen kısa bir video :

Uzaktan Yönetim Programın’dan Görüntü : 

Untitled 1

2

 

İstenilen tarzda ekrana uyarlanabilir.
İstek üzerine ekran ve reklam standı şeklinde tarafımızca cihaz hazırlanabilir.

İstek ve Sipariş işlemleri için İletişime geçiniz. 
teknoltan telefon

Yorum yapın