Çocuk Takip Cihazları ve Özellikleri

Çocuk Takip Cihazları ve Özellikleri

            Günümüzde özellikle kalabalık şehirler de ailelerin en büyük korkusu çocuklarının kaybolmasıdır. Bundan ötürüdür ki aileler çocuklarını eskiden olduğu gibi serbest bırakamamakta ve sürekli tedirgin olmaktadırlar. Bunun önüne geçebilmek için günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte çocukların sürekli takip altında tutulabileceği, sesli iletişime geçilebileceği hatta attığı adım sayısını dahi görebileceğini Çocuk Takip Cihazları üretilmiştir. Bu cihazlar genellikle birer akıllı saat şeklindedir ve kullanımı açısından hem size hem de çocuğunuza rahatlık sağlar. Akıllı telefonlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan eşleştireceğiniz Çocuk Takip Cihazları ile çocuğunuz her an güvende ve takibiniz de olacaktır.

1 – Wikywatch Çocuk takip Cihazı

            Dokunmatik ekranı ve kolay kullanımı  ile en çok tercih edilen Çocuk Takip Cihazı olan Wikywatch 2 seriden oluşmaktadır. Üretimi sırasında kullanılan malzemeler de kanserojen madde bulunmaz ve cihazın yaymış olduğu Radyason değeri sadece 0,098 sevilerindedir. Tehlike anından çocuğunuz belirlediğiniz 15 kişiye kadar iletişime geçmesini sağlayan SOS tuşunu çocuğunuz rahatlıkla kullanabilir. Belirlediğiniz bölge dışına çıktığında verdiği uyarı sayesinde çocuğunuzun farklı bir yere gitmemesi için  Wikywatch Çocuk Takip Cihazı ile arayarak uyarabilirsiniz. Olası bir durumda çocuğunuz saati çıkarırsa size anında uyarı gelecektir ve bu da sizin farklı bir önlem almanızı sağlar.

2- Turkcell Wiky 3 Akıllı Çocuk Saati

            Ios ve Android uyumlu çalışan ve TFT dokunmatik ekranı ile rahat bir kullanım sağlayan Turkcell Wiky 3 Akıllı Çocuk Saati 6-12 yaş çocukların takibinde kullanılmaktadır. Oluşturacağınız güvenli alan dışına çıkan çocuğunuz için belirlediğiniz kişilere anında alarm ve konum bilgisi göndermesi yanı sıra yine sizin belirleyeceğiniz 5 kişi için acil arama ve SOS durumunda güvenli kişilere SMS ile konum gönderme özelliğine sahiptir. 2G teknolojisini kullanması ve veri alışverişinin çok fazla olmamasından dolayı radyasyon açısından çocuğunuza bir zararı yoktur. Aynı zaman da tam dolu şarj ile yaklaşık 36 saat kadar kullanılabilmektedir. 15 sn ses kaydı yapılabildiği gibi üzerinde bulunan bas konuş özelliği ile çocuğunuzla sesli görüşmeler de gerçekleştirebilirsiniz. Anlık olarak IOS yada Android cihazınıza kurmuş olduğunuz uygulama ile çocuğunuzu adım adım takip edebileceğiniz Turkcell Wiky 3 Akıllı Çocuk Saati 699 TL lik fiyatı ile Turkcell bayilerinde bulunabilmektedir.

“Çocuk Takip Cihazları ve Özellikleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın