Bilgisayar için En İyi “14” Ücretsiz Görüntülü Arama (Sohbet) Programı

Windows PC için En İyi 10+ Ücretsiz Video Arama Uygulamaları’na göz atalım. Bu uygulamalar, PC’nizde internet bağlantısı ile kolayca ücretsiz görüntülü görüşme yapmanıza yardımcı olacak uygulamalardır, Öyleyse aşağıdaki uygulamalara bir göz atın.

Video çağrısı, herkesin video oturumunda başka biriyle sohbet edebileceği tekniktir, yani canlı videonuzu başka bir kişiye gönderirsiniz ve diğer kişide canlı videosunu gönderir ve dolayısıyla Canlı Videolu Sohbet Sağlanır. Video çağrısı yapmak için, Windows PC’de bazı uygulamaları veya programları kullanmanız gerekir; böylece, aynı işi gerçekleştirebilirsiniz; çünkü Windows OS’de, görüntülü aramayı gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek doğrudan işlevler vardır. Şimdi, Windows için çok fazla farklı uygulama veya program var; bu nedenle, video çağırmak için bir başlangıç ​​olanağınız varsa en iyisini seçmeniz çok zor olacak. Size yardımcı olması için, Windows PC için en iyi video çağrı uygulaması olan bu makalede, Bilgisayarınızdan canlı görüntülü sohbet etmek için aşağıdaki listelediğimiz 14 en iyi görüntülü sohbet ugulamasına göz atın lütfen.

 

 

# 1 Skype (“link“)

skype

Bu, tüm dünyada popüler olan en iyi çevrimiçi video sohbet servis programlarından biridir. Bu programın neden bu kadar popüler olma nedeni, kullanıcılar için görüntülü sohbetlerini sorunsuz bir şekilde yürütmelerine yardımcı olan bazı şaşırtıcı özellik ve işlevlere sahip olmasıdır. Skype kullanmanın bir başka yararı var, bu ağdaki insanların çoğunu bulacaksınız ve bu nedenle arkadaşlarınızın da kullanabileceğini düşünebilirsiniz.

 

# 2 ooVoo (“link“)

oovoo

Skype’tan sonra, video çağrısı özelliği için yapılmış daha popüler bir yazılım daha var ve bu ooVoo’dur. Daha kaliteli görüntü kapsama alanı ve olağanüstü özellikler kümesi nedeniyle, bu özellik yalnızca amaç için çok iyi ve bu nedenle kullanıcılar mutlu bir şekilde kullanmanın tadını çıkarabilirler. Bu yazılımı kullanarak yaklaşık 12 kişi aynı anda bir grup sohbeti yapabilir ve bu muhteşem.

 

 

 

 

# 3 Google Hangouts (“link“)

Google Hangouts

Bu, popüler uygulama Google Hangouts sosyal medya platformunun bir parçası olarak tanıtılmış popüler bir web tabanlı video arama yazılımıdır. Google Hangouts’un yaklaşık 10 kişinin görüntülü sohbet hizmeti, aynı anda düzgün grup görüntülü sohbetin keyfini çıkarabilir. Ve son olarak, en iyi ve en güvenli video sohbet servisini hazırlamaya istekli iseniz, bu sizin için sadece geçerlidir.

 

# 4 Facebook Video Sohbet (“link“)

facebook video sohbet

En popüler sosyal medya ağlarından birisi olan Facebook. Ayrıca, görüntülü sohbet servisinin işlevselliğinden ödün vermiyor ve dolayısıyla bu hizmet sayesinde, herhangi bir FB kullanıcısı çevrimiçi arkadaş veya gruplarla kolayca video sohbet edebiliyor!

 

 

 

# 5 Viber (“link“)

Facebook gibi, bu da bir çeşit sosyal medya ağı ve bu servis için hazırlanan yazılım, eklenen diğer arkadaşlar veya gruplarla görüntülü sohbet yapmak için de kullanılabilir. Bu yazılım hemen hemen her büyük platformda kullanılabilir ve bu nedenle muhtemelen her cihazda kullanılabilir. Cep telefonunuzun numarasına kaydolun ve arkadaşınızın rehberini ekleyerek servisin tadını çıkarmaya başlayın.

# 6 IMO Messenger (“link“)

Bu, birçok platformda kullanılabilen ve dolayısıyla arkadaşlarınızla görüntülü sohbet hizmetinin avantajlarından yararlanmak için herhangi bir cihazda kullanılabilen başka bir önemli yazılımdır. Arayüz kullanımı kolaydır; bu, yeni görüntülü sohbet başlatmak için çeşitli seçeneklerle uğraşmak istemeyen teknolojiye meraklı çocuklar için hızlı bir çözüm olabilir.

# 7 FaceTime

Videoyu tam ekran modunda izlemek istiyorsanız ya da bu yazılımda video görüşmesi devam ederken videoyu kapatmak istiyorsanız, her şey mümkün ve basit seçeneklerle yapılabilir. Hizmeti kullanmaya başlamak için e-postayı kullanarak kaydolun veya kaydolun ve daha sonra hesabınızda oturum açın ve buradan video görüşme seçeneğini kullanın. Bu, seçilen arkadaşınızla eklenen kullanıcılar listesinden yeni görüntülü sohbet başlatacaktır.

# 8 Line (“link“)

Bu, metin mesajlaşması için temelde popüler olan sosyal medya ağıdır ancak rakipleriyle rekabet edebilmek için görüntülü sohbet işlevini de eklemiştir. Görüntülü sohbet de bu hizmette çok iyi ve kullanıcılar da bu hizmette olan arkadaşlarıyla pürüzsüz görüntülü sohbet keyfini çıkarabilirsiniz.

# 9 Tango (“link“)

Mesajlaşma ve çağırma platformu, kullanıcıların herhangi bir platformu kullanan servislerin keyfini çıkarabilmelerini sağladığı gibi, çoğu platform için kullanılabilir. Mesajlaşma sohbeti ve arkadaşlarınızla görüntülü sohbet gibi bu yazılımın işlevlerinden kolayca yararlanabilir ve bunun için yalnızca bir kez kayıt olmanız gerekir.

# 10 Video Conference (“link“)

Bu çok popüler olmasa da, ancak yine de bu yazıda listelediğimiz performans nedeniyle layık. Bu yazılım içerisinde bazı çok iyi özellikler ve işlevler bulabilirsiniz ve kullanıcılara en rahat video görüşmesi desteğine sahip olma eğilimindedir. Zengin özelliklere sahip görüntülü arama hizmeti için gitmeyi beklemeyenler, bunun için çok basit bir kullanıcı arayüzü ile dolaştırabilirler.

# 11 Nimbuzz (“link“)

Nimbuzz, Blackberry, iOS, Android, Nokia ve Kindle için kullanılabilen popüler bir uygulamadır. Bununla birlikte, Nimbuzz da bilgisayarınızdan ücretsiz HD video görüşmeleri sunuyor. Windows uygulamasıyla, sohbet odalarına katılabilir, çıkartmalar gönderir ve sesli arama yapabilirsiniz.

# 12 Ekiga (“link“)

Eskiden GnomeMeeting olarak bilinen Ekiga, temel olarak görüntülü aramalar için bir açık kaynak uygulamasıdır. Hatta Ekiga’yı Hızlı Mesajlaşma platformu olarak da kullanabilirsiniz. Ekiga, HD ses kalitesini ve videoyu DVD boyutuna ve kalitesine kadar destekler

# 13 TokBox (“link“)

TokBox, web temelli bir video uygulamasıdır. TokBox’ta, web tarayıcınızdaki herkesle video görüşmelerini başlatmak için giriş yapmanız yeterlidir. TokBox ile, uzantılarının yardımıyla Facebook arkadaşlarınızdan herhangi biriyle hızlı video görüşmeleri başlatabilirsiniz

# 14 Vsee (“link“)

Vsee temelde Windows görüntülü arama uygulamasıdır. Ancak, ekranı arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz gibi bu uygulama bazı harika özellikler barındırıyor ve dosyaları sadece sohbet kutunuza sürükleyerek paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın