Badoo – Azar – Tinder Hesap Silme 2018 – 2019

Badoo – Azar – Tinder Hesap Silme 2018 – 2019

Uzun zamandır hayatımızda olan sosyal medya sitelerini aktif olarak kullanmaktayız. Kullandığımız bu sitelerin birçoğu arkadaşlık sitesidir ve eski arkadaşlarınızı bulma veya yeni arkadaşlıklar edinme özellikleri ile dikkat çekmektedirler. Sıklıkla kullandığımız fakat bir süre sonra belirli nedenler ile vazgeçmek zorunda kaldığımız Badoo – Azar – Tinder Hesap Silme işlemlerinin nasıl yapıldığını detayları ile açıklayacağız.

Badoo Hesap Silme

Ülkemizde çokta popüler olmasa da Dünya genelinde sıklıkla kullanılan Badoo sosyal medya platformu 2006 yılında kurulmuş ve Kıbrıs merkezli bir sitedir. Arkadaşlık sitesi olarak kullanılan bu sitede bulunan Badoo Hesap Silme işlemini nasıl yapacağımız konusuna gelince Badoo dan mevcut hesabınızı silmek çok basit.

Öncelikle hesabınızın sağ üst köşesinde bulunan  “Dişli” ayarlar işaretine tıklayın . Sonrasında en alt kısımda bulunan “Hesabı Sil” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinde Badoo hesabınızı silmeden farklı şekiller de kullanabileceğimize dair bilgiler yer alırken bunların hiç birini dikkate almadan en alt kısımda bulunan “Hesabınızı Silin” i işaretleyip “Devam et” e tıklayarak Badoo Hesabınızı silmek için bir sonraki sekmeye geçeceksiniz.

badoo hesap sil

Bu ekrandan sonra Badoo Hesap Silmelerin önüne geçebilmek ve kısacası üye kaybetmemek için size cazip bir teklif ile gelebilir. Mesela  Badoo’nun tüm özelliklerinden 3 gün faydalanmak için size Premium Özellik gibi bir teklif ile gelecektir. Bunu da kabul etmez iseniz “Hesabınızı silin” ile devam edeceksiniz.

badoo hesap silme

Badoo Hesap Silmemeniz için ısrarlarına devam edecek ve karşınıza bir başka pencere daha çıkacak ve burada da hesabınızı neden silmek istediğinizi soracaktır. Herhangi bir açıklama yapmanıza gerek kalmadan diğer kısmına … koyarak bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

badoo hesap silme 1

Badoo Hesap Silme’ de son aşama ise şifrenizin ve güvenlik kodunun girilmesi ile tamamlanıyor ve Badoo hesabınız siliniyor fakat 30 gün pasif olarak Badoo üzerinden bilgileriniz silinmeden kalıyor .

badoo hesap silme nasıl yapılır

Tinder Hesap Silme

            Aynı veya yakın bir lokasyon üzerinde ki Tinder kullanıcılarını listeleyerek arkadaşlık kurmanıza izin veren bir sosyal medya platformu olan Tinder,  Dünya’nın birçok ülkesinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan bir uygulamadır. Instagram, Facebook ve Telefon numaranız ile üye olabileceğiniz bu uygulamada hesabınızı silmek gibi bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda bir kaç basit adım ile hesabınızın silinmesini sağlayabilirsiniz. Tinder a giriş yaptıktan sonra sırası ile Profil > Ayarlar > Hesabı sil seçenekleri ile hesabınızı silebilirsiniz. Tinder Hesap Silme işlemleri yapıldıktan sonra 30 gün verilerinizi saklayacak ve 30 gün sonunda tüm verileriniz ve Tinder Profiliniz silinecektir.

Azar Hesap Silme

            Dünya’nın birçok yerindeki insanlar ile canlı sohbet etmek ister misiniz? Azar kullanıcıları ile Dünya’nın neresinde olursanız olun canlı olarak sohbet edebilirsiniz. Sosyal medya platformlarınız yada google hesabınız ile direkt olarak oluşturabileceğiniz Azar Profili ile hem farklı bir sosyal ağa sahip olacak hem de görüntülü konuşma özelliğini kullanabileceksiniz. Azar Hesap Silme işlemlerini ise aşağıdaki resimli anlatımda bulabilirsiniz.

Ana Sayfa üzerindeyken sağ üstte bulunan Ayarlar çarkına tıklayıp Ayarlar bölümüne girişimizi yapıyoruz.

azar hesap silme

Ayarlar bölümünde Azar Hesap Silme adında bir seçenek bulamayacaksınız bu durum da heyecan yapmayın çünkü Azar hesap silme seçeneğini Azar Hakkında seçeneğinin içinde saklamıştır.

azar hesap nasıl silinir

Azar Hakkında seçimini yaptığınız da en alt kısımda Azar hesab silme seçeneğini göreceksiniz. Hesabı sil i seçtikten sonra karşınıza Hesabı silmek istediğinize emin misiniz?  Sorusu sorulacaktır. Bu soruya da “Sil” cevabını vererek Azar Hesap Silme işlemini tamamlamış olacaksınız.

azar hesabı nasıl silinir

 

Yorum yapın