iPhone Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır

iPhone garanti sorgulama işlemi nasıl yapılır konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Garanti konusu akıllı telefonlarda çok önemlidir. Telefonunuzda yaşayacağınız bir arıza sizi maddi yönden yıpratabilir ve uğraştırabilir. Onun için aldığınız her teknolojik ürünün garantisini kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.

Eğer ikinci el bir iPhone alıyorsanız ve satan kişi size hala garantisi devam ediyor diyorsa kesinlikle iPhone garanti sorgulama işlemini yapmanızda fayda var. Apple bu süreçte kullanıcılarına kolaylık sağlıyor ve iPhone garanti sorgulama hizmetini sunuyor.

Peki iPhone Garanti Sorgulama nasıl yapılır?

İlk olarak buraya tıklayınız.

Daha sonra açılan sayfada “ Donanımınızın seri numarasını girin “ bölümü ve “ Lütfen kodu girin “ bölümlerini doldururunuz.

iPhone seri numarası nasıl bulacağım diye merak ediyorsanız Ayarlar>Genel>Hakkında bölümündeki “Seri numarası kısmından öğrenebilirsiniz.

Onarım ve Servis Kapsamı seçeneği altında bulunan “ Tahmini Son Kullanma Tarihi “ bölümü yer almaktadır. Bu kısımdan iPhone’un ne zaman garantisinin devam ettiğini öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın