İnstagram Hikaye İndirme (Çözüm)

Snapchat’ten esinlendiği hikaye özelliği ile Instagram her gün yaklaşık 1 milyar ziyarete mahsur kalmaktadır. Hepimiz hikayelerin sonra kaybolması olanak sağlamaktadır. hikayelerin fotoğraf ve video olarak sağlanabilmesi ayrı bir avantaj olarak karşımıza çıkmakta. kendi hikayemizi artı tuşuna basarak oluşturabilir aynı zamanda Başkaların hikayelerinde gezebiliriz. hikayelerin  ekran görüntülerini çekerek kaydedebilir ve yata hikayelerini indirebiliriz.  Tabii videoların ekran görüntüleri  çekilebilecek bir durum olmadıkları için mecbur hikayeleri indirmek zorunda kalıyoruz. Peki bir başkasının hikayesini nasıl indiririz? bir başkasının hikayesini indirmek için birçok yöntem vardır.  bu yöntemler uygulamalar olsun web site olsun veya da değişik tarzda paneller olsun birçok kategoride yer almaktadır. bir hikayenin ekran görüntüsünü aldığımızda fotoğrafını ham halini değil ekran görüntüsünü aldığımız için Net bir görüntü yakalayamayabiliriz.  Bir Instagram hikayesinin ham halini alabilmek için Instagram ne yazık ki bize herhangi bir seçenek sunmuyor. Ancak yakın bir zamanda gelen bir özellik ile ekran görüntüsü aldığımızda da bu ekran görüntüsü alma bildirimi karşı tarafa gitmektedir.  Aldığımız ekran görüntüsünün karşı tarafa gitmemesi için hatta ve hatta aldığımız ekran görüntüsünü ham olması için ve videoyu da indirebilmeniz için bazı uygulamalar bize gözükmektedir.  Bu uygulamalar sayesinde kaliteli videolar indirebiliriz ve aynı zamanda resimlerde indirebiliriz. Tabi bu videolar ve resimler hikayelerden indirilebilir.  Bu yazımızda sizlere IOS  ve Android telefonlara yayılmış olan hikaye indirme uygulamalarından bahsedeceğim. Bir hikaye fotoğraf veya da video paylaşımlarında üçüncü tekil kişilerin hikayelerini kaydetmek veyahut indirmek oldukça basit bir eylemdir. ama ne ile? Android için geliştirilen ve IOS için geliştirilmiş bazı uygulamalar sizlere indirmek istediğiniz fotoğraf video ve ya da herhangi bir hikayenin  kolay bir şekilde indirilmesine olanak. Şayet eğer  bahsettiğimiz uygulamalardan başka bir uygulamayı kullanmak isterseniz güvenlik açısından önerimiz size en güvenli olanları önerdik. Eğer bir başkasının fotoğrafını uygulama yardımı ile indirmeden ekran görüntüsü çekerseniz  Instagram’ın yeni getirdiği bildirim özelliği ile ekran fotoğrafını çektiğiniz gönderi  çekilen gönderinin fotoğrafı ile sahibine mesaj olarak iletilir. Eğer sevmediğiniz bir  ise bu size biraz sıkıntı çıkartabilir. Eğer sorun varsa bu uygulamaları ne kullanmanız need indirmeniz önerilir. Şöyle bir durumda var ki, eğer bir hikayedeki gönderiyi HD olaraktan kalite almak istiyorsanız Indirmek zorundasınız ekran görüntüsünü alırsanız ham halini yani kaliteli bir foto alamazsınız.

StoriesWatch

Instagram hikaye indirmek için en verimli programlardan birisi olarak karşımıza çıkan Stories Watch telefon ya da PC’nizin tarayıcısı ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra herhangi bir kişinin veya kişilerin Instagram hesaplarında paylaşmış oldukları gönderileri hikayeleri çok çok kolay bir şekilde indirebilir görüntüleyebilir Hatta ve hatta galerinize kaydedebilirsiniz. İstediğiniz hikayeyi videoyu veya fotoğrafı Saniyeler içinde telefonunuza indirebilirsiniz.

Instagram Hikayesi Nasıl İndirilir?

Öncelikle storieswatch.com adresine giriş yapın.

Açılan sayfanın ortasında bulunan arama menüsüne Instagram hikayesini indirmek istediğiniz kişinin adını yazıp arayın.

Gelen sonuç sayfasında ilgili profili bulup tıklayın. Açılan Instagram profilinde kişinin son 24 saatte paylaştığı hikayeleri izleyip indirebilirsiniz.

Son aşamada Instagram hikayesini telefonunuza ya da bilgisayara indirmek için sağ alt köşede bulunan Download (İndir) butonuna tıklayabilirsiniz.

Story Saver – Android

Android için en verimli programlardan birisi olarak karşımıza çıkan bu programı Google Play Store  da  ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu uygulama ile herhangi bir kişinin veya kişilerin Instagram hesaplarında  paylaşmış oldukları gönderileri hikayeleri çok çok kolay bir şekilde indirebilir görüntüleyebilir Hatta ve hatta  galerinize kaydedebilirsiniz. uygulamaya giriş yaptıktan sonra çıkan Pencereden kendi Instagram hesabınıza giriş yaptığınızda tüm özellikleri ücretsiz bir şekilde kullanabilme imkanınız sağlanıyor.  istediğiniz hikayeyi videoyu veya fotoğrafı Saniyeler içinde telefonunuza indirebilirsiniz.

Repost Stories IOS

En iyi ücretsiz uygulamalar kategorisinde yer alan bu uygulama App Store’da ücretsiz olarak yer almaktadır. En büyük avantajlarından birisi ise bu uygulamanın ücretsiz olması hem de başkasının bir hikayesini telefonunuza anında indirebilmeniz ve hatta onaylamanız doğrultusunda kendi hikayeniz gibi paylaşmanız.  o özellik her uygulamanın Her yiğidin harcı değil. belirttiğimiz  uygulamalara benzeri birçok uygulamalar vardır. uygulamalar güvenli güvensiz farketmeksizin paylaşmamız mümkün değil.  sizlere en güvenli hikaye indirme uygulamalarına tanıttık. uygulamalaı  App Store ya da  Play Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Yorum yapın