(HACKER Dizileri); En İyi 10 HACKER Dizisi !

Hacking ve Teknolojiye Dayalı En İyi 10 TV Dizisi ; Teknoloji fanatikleri iseniz o zaman korsanlığa ve teknolojiye dayanan TV dizileri izlemeyi seversiniz. Eğer bir teknoloji ustası iseniz o zaman film / dizide hack yapan şeylerin daima cazibe ve gizem ürettiğini ve film veya Tv SHOW’a olağanüstü faktörü eklediğini bileceksiniz.

Bununla birlikte, bilgisayar korsanlığı ve teknoloji ile ilgili çok sayıda film veya dizi yayınlanmadı. Teknoloji hızla insan hayatının kilit noktası haline geliyor. Geçen yıl, bilgisayar korsanlarının dev şirketler üzerinde nasıl bir yer edinmiş olduklarını gördük.

#1 Mr. Robot

Mr. Robot

MR. Robot’u en üst sıraya koymamın nedeni, bu dizinin milyonlarca izleyicisine sahip olması ve bu, elit bir hacker’ı canlandıran ilk dizidir. Elit korsan grubu, gizli anonim iken kötülüğü yıkmak için güvenli ağa girmek için bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve diğer pek çok teknolojiyi kullanıyor. Dizide geceleri bir siber güvenlik mühendisi ve bir güvenlik görevlisi bilgisayar korsanında çalışan Elliot adlı genç bir programcının ömrü anlatıyor.

#2 Silicon Valley (Silikon Vadisi)

silikon vadisidizisi izle

Bu TV dizisi, biraz komedi tarzında olup teknoloji ve hack’ı Anlatıyor. Serisi, modern Silikon Vadisi’nin ileri teknoloji altın ivmesindeki teknisyenler arasındaki rekabeti gösteriyor. Daha ilginç olan, nitelikli insanlar az başarılarken, yetişkinler büyük oluyor. Bu dizi 3 yıldır başarılı bir şekilde devam ediyor.

 

#3 The IT Crowd

The IT Crowd

The IT Crowd çok popüler bir dizidir ve 2006’dan 2013’e  kadar sekiz yıl başarıyla dizi devam etmiştir. Mr. Robot’un ani kesmelerine benzemiyor. Dizide, büyük bir şirkette teknik destek çalışanlarının bez etiketli bir grubunun komik maceralarını anlatıyor.

 

 

 

#4 Person Of Interest

Person Of Interest

Şimdiye kadar yapılmış en iyi TV dizilerinden biridir. Çokça mizah, çarpık ve başka şeyler bulacaksınız. Bu dizide ve akıllı programcı yapımı ve AI’daki (Yapay zeka) kentteki suçları durdurmaya yardımcı oluyor.

 

 

 

 

 

 

# 5 Chuck

Chuck

TV dizisi çok popülerdi ve 2007’den 2013’e kadar devam etti. dizi yanlışlıkla US Govt’ı, sırrını beynine indiren genç bir bilgisayar korsanının ve nerd karakterini anlatıyor ve hikayenin CIA ve NSA ajanları tarafından kendisini koruduğu yerde Aynı zamanda onu nasıl sömürdüklerini anlatıyor.

 

 

 

#6 Halt and Catch Fire

Halt and Catch Fire

1980’lerde ortaya çıkan bu dizi, yenilikleri, zamanın kurumsal devleriyle doğrudan karşı karşıya olan bir vizyon sahibi, bir mühendis ve bir dahi gözüyle kişisel bilgisayar patlamalarını dramatikleştiriyor. Onların kişisel ve mesleki ortaklığı, açlığa ve egoya meydan okurken Texas’ın Silicon Prairie’deki değişen kültürü işaret ediyor.

 

#7 CSI: Cyber

SI Cyber

Özel Ajan Avery Ryan, suçları FBI için bir Siber Psikolog olarak çözmeye çalışıyor. Dizinin ana karakterinin bilgisayar korsanlarının ve siber suçluların beynini haritalamaya çalıştığı bazı detaylı incelemeler var.

 

 

 

 

 

#8 Arrow

Arrow

Bu TV dizisi şaşkına dönmüş milyarder Oliver Queen’in hayatını anlatıyor. Oliver Queen yatları denizde kaybolduğunda kayboluyor, herkes ölü olduğunu düşünüyor. Beş yıldan sonra değişen biri olarak dönüş yapıyor, bu sefer şehri temizlemek istiyor. TV dizisi, çok miktarda teknoloji ve icat’ı anlatıyor.

 

#9 Scorpion

Scorpion

tuhaf bir hacker’in, modern dünyanın karmaşık tehditlerine karşı son savunma hattı olarak hareket etmek için süper dahilerin uluslararası bir ağını oluşturur.

 

 

 

 

# 10 Betas

Betas

 

Bu dizide gerçekçi olan bir grup meraklı, bilmesi gereken kişileri bulmak için bir sosyal ağ uygulaması ile karşımıza çıkıyor. TV dizisi, silikon vadisinin zorlu ömrünü gösteriyor, çünkü rekabet çok oluyor.

Yani, bunlar, bilgisayar korsanlığına ve teknolojiye dayanan en iyi 10 TV dizisi, bunlardan her birini izlemeye dikkat edin. Bir şeyi kaçırdıysak, aşağıdaki yorum kutusundan bize bilgi verin lütfen.

“(HACKER Dizileri); En İyi 10 HACKER Dizisi !” üzerine bir yorum

Yorum yapın