Adsense Alternatifleri ; (PPC) Tıklama Başına Ödeme Yapan En iyi 10 Reklam Yayıncı Ağı

Tıklama Başına Ödeme siteleri, ziyaretçi reklamları, formlar, anketler vb. listeleyen sitelerdir; ziyaretçiler tarafından tıklandığında veya daha fazla paylaşıldığında, bunun için belirli miktarda para ödenir.  Google Adsense alternatifi siteler arıyorsanız lütfen makalemizi detaylıca inceleyiniz.
Eğer Aşağıdaki sitelerden para kazanamayacağınızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz demektir.

#1 Bidvertiser (“link“)

Bu, kullanıcılara daha az trafikle daha fazla kazanç sağlamaya yardımcı olan POP up, afiş ve çeşitli diğer reklam teknikleri türlerini sağlar. Bunun dışında onay almak çok kolaydır ve TBM oranları diğer tüm ağlarla karşılaştırıldığında çok yüksektir. Minimum ödemenin başka bir avantajı, yani PayPal üzerinden ödeme alabiliyorsunuz, min 10 dolar çekebiliyorsunuz, detaylıca araştırıp kullanabilirsiniz.

#2 Propeller Ads (“link“)

Bu sitenin ürettiği reklamlar, her  site için güçlü bir şekilde optimize edilmiştir ve bu nedenle, kullanıcı tıklama oranını yükseltmeye yardımcı olabilecek önemli ölçüde stabilize sağlar. Bunu kullanarak, sitelerinize Tek tıklamalı reklamlar, video reklamlar vb. Ekleyebilirsiniz; ayrıca BGBM, EBM, CPL, TBM ile para kazanabilirsiniz. Bu site için minimum ödeme miktarı 100 dolardır ve oldukça büyüktür, ancak kazanç aynı zamanda hızlı ve masraflı miktarlarda kolayca göz ardı edilebilir.

#3 RevenueHits (“link“)

Bu sitenin Reklam ağına girin ve sonra Reklamları sitelerinizde CPC temelinde kullanırken para kazanmayı başlayın. Kullanıcılara harika bir görsel deneyim sunmak için Reklamlar, Metin Reklamları, Pop Up’lar vb. Arasından seçim yapabilirsiniz.

#4 InfoLinks Ads (“link“)

Sitelerinizde önemli miktarda paranın kazanılmasını ve büyük bir başarı elde etmeyi planlıyorsanız, seçebileceğiniz en iyi metin içi bağlantılı Reklamlar üreten sitedir. Bu PPC sitesi için minimum ödeme miktarı yaklaşık 50 $ ‘dır.

#5 Clicksor Ads (“link“)

Para kazanmak için bu ağı kullanabilirsiniz, bunu% 10 komisyon oranı ve PPC sitesinden para kazanmanın birçok yolu vardır. Para kazanmak için size çok fazla fırsat tanıyan böyle bir program veya Reklam jeneratörü elde etmeyebilirsiniz. Bu siteye minimum ödeme miktarı 50$’dir.

#6 SuperLinks (“link“)

Reklamlarınızı, reklamlarınızda kullanıcıların veya trafiğinizin en dikkatini çekecek şekilde ve Reklamları tıklamaya zorlayabilmeniz için çeşitli yollarla yerleştiriyorsunuz. TBM ve BGBM bazında para kazanabilirsiniz; ayrıca, parayı 100 $ seviyesine ulaşır ulaşmaz hesabınızdan da alabilirsiniz.

#7 Media.net Ads (“link“)

Bunlar bağlamsal tabanlı Reklamlar sağlar ve aynı zamanda web sitelerinin mükemmel para kazanılmasını sağlarken aynı zamanda en iyi AdSense alternatifinidir. Bunlar yoluyla TBM, BGBM ve EBM Reklamları ile para kazanabilirsiniz, dolayısıyla kazanç oranı da çok yüksektir. Beğenmeyebileceğiniz tek şey, kazancınızı 250 TL’ye ulaştıysanız elde edebilmeniz ve bu bir süre beklemenizdir.

#8 Affinity Ads (“link“)

Reklamlarınızla çalışmak için muhteşem araçlar edinin ve sitelerinizden daha fazla gelir kazanmak için Reklamlara birçok optimizasyon uygulayabilirsiniz. Affinity, Reklamlar için daha iyi Reklamlar TBM’si sağlar ve bu nedenle kullanıcılar, sitelerinden mükemmel çıktılar bekleyebilir. $ 50 seviyesine ulaştığında paranızı alabileceğiniz için minumum para sınırı yoktur, ayrıca PayPal’dan da alabilirsiniz.

#9 Google Adsense (“link“)

Bu, genellikle insanlara Google ile alâkalı olduğu için kullanmayı tercih ettiği ve ayrıca yüksek çıkış oranları ve kaliteli kazançlarıyla popüler olan web siteleri için en çok kullanılan reklam sitelerinden biridir. Adsense, daha az trafikten daha hızlı bir şekilde daha fazla para kazanabilmeniz için istediğiniz en yüksek BGBM oranlarını sunar. Google Adsense için en düşük ödeme 100 dolardır ve bunu Western Union vasıtasıyla hızla aktarabilirsiniz.

# 10 AdHitz (“link“)

Bu, kullanıcılarına sağladığı kaliteli Reklamlar nedeniyle hızla büyüyen reklamverendir; ancak, değeri çok düşüren temel şey, kullanıcıların Reklamlarından elde ettiği düşük TBM oranıdır. 25 $ ‘lık seviyeye ulaştığında paranızı alabilirsiniz.

 

Yorum yapın