CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Yazılım Hizmetleri

blank

Yazılım Hizmetlerimiz

Teknolojik yenilikler sayesinde kolaylaşan hayatımızda önemli olan yatırımlardan biri yazılımlardır. Hem günlük hayatın kolaylaşmasına yardımcı olan hem de akıllı aygıtların iyi olmasını sağlayan gizli sır aslında bu sistemlerdir. Yazılım konusunda 2005 yılından bu yana kendimizi çok iyi geliştirdiğimizi söyleyebiliriz. Yazılım uzmanı mühendisler tarafından alınan destekler sayesinde hızlı ve güvenli yazılımlar üretebilmekteyiz. İstediğiniz herhangi bir konuda ya da iş alanınızda size yardımcı olacak bir programı oluşturmak bizim için çok kolay. Android ya da IOS için özel olarak ayarlanabilen içerikleri sayesinde de yazılımlar ile kendinizi geliştirebilmeniz mümkün olacaktır.


Kamu Kurumları, Şahsi Kuruluşlar

Garantili ve işini iyi bilen bir kuruluş olarak her zaman kamu kurumlarına da hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Bizimle çalışarak aslında daha ileri bir teknolojiye sahip olabilirsiniz. Hızlı içeriği ve güçlü alt yapısı ile donanımda da sıkıntıların yaşanmayacağını söyleyebiliriz. Tecrübemizi konuşturduğumuz bu sistemde teknolojiyi sonuna kadar kullanabileceğimizi de söyleyebiliriz. Kendinizi ön plana alabileceğiniz ve daha hızlı iletişim kurup bilgi dağıtabileceğiniz bir çalışma olarak yazılımınızı yaptırabilirsiniz. Kaliteli iletişim kurabilmek ve her zaman güvenceli bir yola çıkabilmek için bizim garantimiz ile yükselişinize devam edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimiz

İşlerimizdeki kaliteyi ve güvenceyi müşterilerimizin beğenilerine ve olumlu gri dönüşlerine borçluyuz. Her konuda yazılım desteği istediğiniz zaman da ilk olarak müşteri memnuniyeti konusunda özenli çalıştığımızı ifade edebiliriz. Her müşterimizin heyecanına ortak olmayı, özverili ve dikkatli çalışmayı prensip olarak benimsediğimiz için hiçbir sorun çıkmayacağını da garanti edebiliriz. Tescilli bir kalite sunduğumuzu ve bu kaliteden ödün vermediğimizi de bilmenizi isteriz. Yazılım konusunda Java, Flash, Adobe, Ruby, HTML – CSS gibi destekleri de güvence olarak arkamıza almaktadır.

Hangi Konularda Yazılım Paketlerimiz Mevcuttur?

İlk olarak web tabanlı çalışmalar ve web siteleri için düzenlenen program yazılımlarından bahsedebiliriz. Buna ek olarak peşinden de uzaktan kontrol edilebilecek olan telsiz sistemlerinden de bahsetmemiz mümkündür. Mobil olarak gelişen ve yayılan teknolojiler için android ve ios mobil uygulama takviyesi de verilmektedir. Gelişmeleri en yakından takip edebilmeniz için teknik servislerin takip yazılımları, SMS gönderimlerinde işinizi kolaylaştırmak için toplu mesaj yazılımları, cari hesapların yönetimi, veresiye defterlerinin online takibinin yapılması, marketlerdeki otomasyonların düzenlenmesi, jeneratör ya da şantiye çalışmalarındaki sistemlerin takip edilebilmesi, otopark düzenlerinde sistemi oturtabilmek için uygun çalışmalar, okul servislerinin düzenli bir şekilde takibinin yapılabilmesi, kısacası her türlü konuda kişilerin isteği üzerine yazılım hizmeti verilmektedir.

Kendi firmanız ya da amacınız çerçevesinde uygun işlemler ile yazılımlar tasarlanmaktadır. Buna ek olarak her hizmetimizde hızlı ve sizin istediğiniz güven standartlarında hizmet sunacağımızı da bilmenizi isteriz. Tasarımında da yazılımın oluşumu ve denetiminde de alanının en uzman isimleri çalışmaktadır. Dilediğiniz gibi sistemi kendiniz de yönetebileceksiniz.

İşletmelere özel kurumsal çözümler..

Vermiş olduğumuz yazılım ve eğitim hizmetleri ;
“C ++ , C # , COMPONENT, DELPHI , FLASH, JAVA – JSP, VISUAL BASIC ,VISUAL BASIC.NET ,WML, XML, Jquery, Javascript, Ajax, DOM and JSON scripting, HTML – CSS, Flash & Action script, Perl/ CGI , ColdFusion, Python, Ruby, Php, Asp, Asp.NET,LUA,ABAP, Adobe AIR, Assembly, Lisp, Prolog”

Hazır yazılım paketlerimiz ;
Uzak kontrollü telsiz sistemi (Detaylar için Tıklayınız.)
– Web tabanlı program yazılımları. (ihtiyaca özel)
– Android ve İOS mobil uygulama geliştirme (ihtiyaca özel)
– Gelişmiş teknik servis takip sistemi.
– Toplu SMS gönderme sistemi.
– Kasa takip ve cari yönetim sistemi
– Veresiye defteri
– Market otomasyon sistemi
– Rent A car takip otomasyonu
– Jenaratör servis takip sistemi.
– Şantiye yönetim sistemi
– Otopark takip sistemi
– Okul servis yönetimi
– Kuruma ve kişiye özel İhtiyaç doğrultusunda yazılım geliştirme.

teknoltan telefon

02 Aralık 2016 tarihinde eklendi. 4718 kez okundu
blank
Bize Yazın