CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Whatsapp API – Whatsapp Message API

WhatsApp Api “TEKNOLTAN.COM” tarafınca profesyonel olarak hazırlanmış, tcp protokolü ile haberleşme sağlayan, Web siteleriniz de , Yazılımlarınız da veya herhangi bir platform da kendi senaryolarınız için uygulayıp geliştirilebilir bir API sağlayıcısıdır.

WhatsApp API ile neler yapılabilir ?,

– Tcp protokolü ile vermiş olduğumuz API hizmeti ile web siteleriniz de kendi senaryolarınıza uygun şekilde biçimlendirebilir , doğrulama kodu, otomatik mesaj , toplu mesaj gönder vb. işlemleri yaptırabilirsiniz.

– Yine aynı şekilde masaüstü yazılımlarınız, mobil uygulamalarınız her türlü yazılımınıza entegre ederek whatsapp mesaj gönderme senaryolarını uygulayabilirsiniz.

API hizmet sağlayıcı server sistemi tarafınıza teslim edilir, windows platformunda çalışır. istediğiniz ip ve port üzerinden haberleşme sağlar, birden fazla whatsapp hesabı aktif edebilir, iletildi , iletilemedi, whatsapp kapalı vb.  uyarıları api üzerinden response verebilir.

WhatsApp API server kendi belirlediğiniz numalarınız ile gönderim sağlar, birden fazla numara aktif edebilir , random veya sıralı , senaryolu gönderimler sağlayabilirsiniz.

TCP ile connect sağlayabileceğiniz her türlü platform üzerinden kullanılabilir.

Tcp connection için , kullanıcı adı şifre ve port ve ip belirleyebilir ve güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Satın alma / Ücretlendirme : 

Aylık : 900.00 TL

Yıllık : 7.000 TL

Sınırsız : 12.500 TL.

Ödeme yöntemleri : Havale – Eft – Papara – Bitcoin ve Kredi Kartı.

Satın alma ve detaylar için : +7 977-608-67-25 whatsapp üzerinden, [email protected] mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

teknoltan telefon

 

06 Kasım 2019 tarihinde eklendi. 10362 kez okundu
blank
Bize Yazın