CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Toplu Sms Gönderme Programı 2020

Bilgisayarınız üzerinden toplu mesaj (Sms) gönderme işlemini tarafınıza ait numaralar ile yapmanızı sağlayan yazılıma/programa bireysel veya kurumsal olarak hiç bir evrak gerekmeksizin sahip olabilirsiniz.

Toplu mesaj programı nedir? 

Bilindik toplu, (çoklu) mesaj, (sms) gönderme panelleri/sistemlerinin aksine farklı olarak program bilgisayarınız üzerinde çalışmakta olup, Kendi cep telefonu numaranızı kullanarak toplu sms göndermenizi sağlayan gelişmiş özelliklere sahip bir yazılımdır.

Çalışma Mantığı  / Prensibi ve Özellikleri

Yazılım, hattınızdaki mevcut sms paketlerini kullanmaktadır. Telefonunuzdaki SMS hakkını kullanarak SMS gönderimi yapar.

Tek yapılması gereken Cep Telefonu ile Bilgisayarınızın aynı WİFİ ağına bağlamak ve gerisi yazılıma bırakmak. Yazılıma çoklu mesaj girebilir ve on binlerce, yüz binlerce numara ekleyebilirsiniz. Ve sınırsızca toplu mesaj gönderimi yapabilirsiniz Dilediğiniz zaman durdurup, dilediğiniz devam edebilirsiniz.

Tüm dünya ülkelerinde ve tüm operatörlerce kullanılabilir esnek bir yapıya sahiptir.

Numaraları Excell veya herhangi başka bir text platformundan toplu olarak programa ister isim + numara isterseniz sadece numara olarak sınırsız olarak aktarabilirsiniz.

Programa birden fazla cep telefonunu (sınrısız) wifi ile entegre edebilir, dilediğiniz seçtiğiniz telefondan veya random olarak toplu mesaj gönderim işlemini yapabilirsiniz.

Toplu mesaj gönderimi yaparken, mesaj gönderim süre aralığını ayarlayabilirsiniz.

Belirlediğiniz numaralara özel mesajlar tanımlayabilir, belirlediğiniz tarihlerde otomatik olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Programa android sürüme sahip tüm telefonlarınızı entegre edebilir toplu mesaj gönderim işlemini rahatça sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş raporlama / log kayıtlarını dilerseniz dışarı aktarabilirsiniz, iletildi veya iletilmedi raporlarını alabilirsiniz.

Gereksinimler

-Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve Windows işletim sistemine sahip bilgisayar, İletişim WI-FI üzerinden sağlanır, kablo kullanmanız gerekmez.

7 / 24 Teknik Destek

— 7 Gün 24 Saat ; Mail ve Telefon ile Doğrudan Destek İmkanı

destek

 

 

 

Program Ücreti / Satın Alma Detaylar

— Tüm Kredi Kartları İle satın alabilirsiniz..

Program ücreti : 999.00 TL 

SEPETE EKLE

— Havale ve EFT  ödemelerine  İndirim !!

Havale – Eft veya Papara ile Ödeme : 979.00 TL

Hesap bilgileri ve sipariş için :

teknoltan telefon

 

 

+7 977-608-67-25 whatsapp [email protected]

29 Şubat 2020 tarihinde eklendi. 7572 kez okundu
blank
Bize Yazın