CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Toplu Sms Dönemi Bitti – Toplu Whatsapp Mesajı Dönemi Başladı
WHATSAPP TOPLU MESAJ

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Dönemi Başladı !

Uzun yıllardır şirketlerin, kurum ve kuruluşların aktif olarak kullandığı toplu mesaj ile  ; Bilgilendirme ,  Reklam , kampanya  vb. SMS döneminin sona erdiğini artık hissedilir derecede gözlemlemeye başladık. Telefonumuza gelen başlıklı sms ‘ler kampanya sms ‘leri sıkıcı bir durum aldı ve artık bir çoğumuz okumadan siliyoruz.
Kanunlarda yapılan değişiklikler ile Toplu SMS gönderme işlemleri de oldukça zor olduğu için kurum, kuruluş ve şirketler artık WhatsApp toplu mesaj gönderme hizmetleri kullanmaya başladı.

Yeni bir reklam trendi olarak piyasaya çıkan whatsapp toplu mesaj ile ; Bilgilendirme, Kampanya duyuruları, Reklam mesajları artık Whatsapp üzerinden toplu olarak gönderilmeye başlandı.

Whatsapp üzerinden numaların rehberinizde kayıtlı olmasına gerek olmadan, haftalık , aylık veya yıllık olarak uygun fiyata satın alacabileceğiniz program ile dilediğiniz kadar toplu mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz.

Whatsapp toplu mesaj programı için tıklayınız.

Whatsapp Toplu mesaj gönderme programı ile daha fazla bilgi ve detay için : +7 977-608-67-25 (Whatsapp) numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

12 Temmuz 2018 tarihinde kategorisine eklendi. 7983 kez okundu
blank
Bize Yazın