CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Sanal Numara ile Mobil Onay (WhatsApp – Facebook – Twitter – Hotmail – Gmail) vb.
Sanal Numara ile Mobil Onay (WhatsApp - Facebook - Twitter - Hotmail - Gmail) vb.

Merhaba değerli Teknoltan.com okurları ; Bu yazımızdaki konumuz sahte bir sanal numara alarak WhatsApp , gmail , facebook, twitter , hotmail vb. mobil onay isteyen sistemleri mobil onaylı yapmak. ve/veya sahte bir whatsapp numarası kullanabilmek.

Ücretsiz Sanal  Numara Almak 2018

Ücretsiz sanal numara almak için kullanacağımız mobil uygulamanın ismi Text Now , ancak bu uygulama play store’de bulunmuyor, play store’de bulunanlar çalışmamakta. Aşağıda verdiğimiz link üzerinden uygulamayı indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz. (playstore’den indirilmediği için izin isteyebilir gerekli izni sağlayın).

Uygulamayı indir : Download  alternatif : Download

Uygulamayı yükledikten sonra açılan ekran’da SİGN UP kısmında sallama bir mail yazın (@hotmail.com) olsun sallamasyon 6 karakter şifre yazın Create Account ‘a tıklayın.

Sahte numara

Resimdeki alanları , söylediğim şekilde doldurup Create Account dedikten sonra, olayın ince noktasını anlatıyorum burayı dikkatli okuyun..

 

Açılan Ekranda Complete Captcha çıkabilir burada ben robot değilim’i tıklayıp doğrulayın. sonrasında . (Önemli) size  5 adet numara sunacak onlardan birini alabilirsiniz burda dikkat yapmanız gereken herhangi bir işlem yapmadan örneğin whatsapp açacaksanız bu numara ile  size sunulan 5 numaradan birini whatsapp’a yazın eğer whatsapp numarayı kabul edip onaylama ekranına geçerse yazdığınız numarayı seçip Countine butonuna basarak alın. eğer oradaki numaralardan birini kabul etmiyor ise, aynı ekranda bulunan  change butonuna tıklayın  Enter your Area Code yazan kısıma 365 yazın ve onaylayın oradaki numaraları da aynı şekilde deneyin onaylama ekranına geçer (numarayı kabul ederse) o numarayı alın ve kullanın.

2. dikkat etmeniz gereken husus ise onay olarak mesaj gelmeyecektir burada beni ara seçeneğini seçip tekrar gönder diyeceksiniz ve kısa süre içinde telefonunuz çalacaktır onay kodunu telesekreter söyleyecektir.

Bir telefonda 2 whatsapp kullanmak için paralel space isimli uygulamayı kullanabilirsiniz bunu da söylemeden geçmeyelim.

Bu yöntem ile gmail, whatsapp , facebook , twitter vb mobil onaylama işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Not : Her üyeliğin 2 numara kullanma hakkı vardır ayarlar kısmından release number diyerek yeni bir numara daha alabilir onunla da aynı yöntem ile mobil onay yapabilirsiniz. Sonrasında ise uygulamadan çıkış yapıp sallama bir mail ile üyelik alıp yine 2 numara daha kullanabilirsiniz bu yöntem ile sınırsız mobil onay yapabilirsiniz.

Sanal Numara Alma Video  Anlatım : 


Takıldığınız, yapamadığınız yer olursa konu altından yorum yazarak takıldığınız nokta için yardım talebinde bulunabilirsiniz.

22 Şubat 2018 tarihinde kategorisine eklendi. 29825 kez okundu
13 YORUM VAR
blank
Arkadaşlık Siteleri

süpermiş

7 Mayıs 2018 Cevapla
blank
darkblue

Harikasınız. Çok teşekkür ederim.

11 Haziran 2018 Cevapla
blank
İsim

Abi sanal numara üzerinden paralı mesaj atsak fatura vb para gelir mi?

11 Haziran 2018 Cevapla
  blank
  Teknoltan

  Ücretsiz (Free) sürümde mesaj yada arama yapamıyorsunuz,Sadece whatssapp vb uygulamalar ile ücretsiz kullanabilirsiniz. Ücretli sürümlerde sms atabilir veya arama yapabilirsiniz,

  11 Haziran 2018 Cevapla
blank
Sinan Banar

Anlatım için teşekkürler. Fakat bu apk yı kurup çokça denememe rağmen kayıt ekranında “an error has occurred” hatası alıyorum. facebook ile giriş yaptım yine aynı hata geliyor. bunun bir çözümü var mı acaba?

21 Haziran 2018 Cevapla
  blank
  Teknoltan

  alanları doğru doldurduğunuzdan emin olun.

  22 Haziran 2018 Cevapla
blank
doğrucu

merhaba. ben de aynı hatayı alıyorum. hatta uygulamanın eski sürümlerini, web sitesinden ve en güncel sürümünü indirip denedim. hiç birinde girilmiyor. bütün alanlar doğru girildi. bunun bir çözümü var mı. siz hangi sürümü kullanıyorsunuz?

26 Haziran 2018 Cevapla
blank
Ballıvodka

Onay için beni ara diyorum fakat aramıyorlar neden?

13 Temmuz 2018 Cevapla
blank
Mehmet

Öncelikle uygulama icin teşekkürler çalışıyor sorum şu bizim yazistigimiz mesajlari bu numara görebilecek mi ?

20 Temmuz 2018 Cevapla
blank
şükrü

kardeş twiter onaylamıyor bu

20 Temmuz 2018 Cevapla
blank
Mehmet

Telefona yükledim whatsaptan kontrol edip numarayı da ok lerim ancak whatsapp rehberimdekiler kaydoluyor rehberimi görmüyor kişileri nasıl.eklemem lazim

4 Ocak 2019 Cevapla
blank
kadir

ben numara alıyorum fakat şifre geliyor ancak şifreyi kabul emiyor sonra hemen numara yasaklandı diyor 2 haftadır bununla uğraşıyorum aramada olmuyor ..lütfen yardımcı olurmusunuz

27 Mayıs 2019 Cevapla
blank
Bize Yazın