Whatsapp Üzerinden Anlık Covid-19 TR Durumu Abone OL
Reverse Engineering

Reverse EngineeringReverse Engineering Diğer Adı İle Tersine Mühendislik

Özel olarak bir programın incelenmesi ve nasıl bir işleyişinin olduğunu kavrayabilmek için günümüzde kullanılan sisteme tersine mühendislik denmektedir. Bu işlemlerde temel amaç, program üretmek değil programın içindeki işleyişin keşfedilmesini sağlamaktır. Siz de elinizde bulunan uğraşınızı şekillendirmek için yeni yazılımlar ve programlar üretmeniz gerekir. Bunun için de piyasada hazırda bulunan uygulama ve programlara göz atmanız size yardımcı olacaktır. Tasarımlar, içerik düzenlemesi, işlevler gibi her konuda araştırmalar yapılmaktadır.

Bilgisayar Destekli İnceleme

Güncel teknolojik yeniliklerin bir arada toplandığı ve yazılımlar ile desteklenen verilerde programların irdelenmesi daha kolay olmaktadır. Yapısal olarak nasıl bir işlevi olduğunu anlayabileceğiniz ve incelemeler sonucunda kendinize yeni bir yazılım oluşturabileceğiniz bu sistem içinde her zaman uzmanlar ile işleri yürütmeniz gerekmektedir. Teknoltan mühendisleri elinde bulunan her teknolojik cihazı bu alanda gelişimlere açmaktadır. İstediğiniz şekilde tasarımını yapabilmek ve içeriğindeki farklılıkları gözlemleyebilmek için CAD yani bilgisayar destekli tasarım sistemini kullanmaktayız. Koordinatları tek tek kontrol ederek programların içinde bulunan ayrıntılara ulaşabilmekteyiz. Hiçbir zaman kırma gibi bir işlem yapmamaktayız. Sadece sizin için yeni programların üretilmesine yardımcı olmaktayız.

Mühendisliğin Temeli

Ters mühendislik bu zamana kadar birçok mühendislik kolunun kurulması için temel sayılan bir alandır. Temelden tüm bütüne ulaşmak için kullanılan bir çeşittir ve her zaman yazılımlarda ve programlarda temel alınan unsurdur. Biz de Teknoltan güvencesi ile programlarınızı şekillendirmek için elimizdeki tüm gelişmiş teknolojiyi kullanmaktayız. Programları inceledikten sonra tüm ayrıntıları sizinle paylaşarak yeni bir yazılım üretebilmeniz için yardımcı olmaktayız.

Nasıl İnceleme Yapmaktayız?

Yüksek bir soyutlama ve inceleme becerisi ile sistemli olarak yol almaktayız. Aynı zamanda kaynak kodları inceleyerek istenen temel yapıya ulaşmaktayız. Kullanılan yapılandırma çalışmaları sayesinde yazılımların değişmesine destek sağlayarak siteniz ya da sayfalarınızda kullanabilmeniz için yeni programlar üretmekteyiz. Her zaman incelemelerde temiz oda dizaynı ile destekler sunmaktayız. Geleceğe dair planlı ve telif haklarını koruyucu önlemler aldığımız için sistemli ve korunaklı çalışmaktayız. Yeniden bir düzenleme metodu olarak düşüneceğiniz ve programların sistemlerine zarar vermediğimiz bu yöntemden herkes faydalanabilmektedir.

Akıl Yürütme Analizi

Sistemlerin ve uygulamaların çözülmesi anlamına gelecek olan, her zaman güvenli bir metot olarak kodların tasarımında sunulan akıl yürütme analizi uzman yazılım ve bilgisayar mühendisleri tarafından yapılmaktadır. Detaylı olarak analiz yapılıp üretiminin temel unsurları konuşulmaktadır. Hem programın incelenirken keşfedilmesi hem de nasıl yollardan geçtiğinin anlaşılması için önemli bir yöntemdir. Genel olarak merkezi araştırmalarda tercih edilen bu tersine mühendislik metodu çalışma prensiplerini öğrenebilmek için iyi bir sistemdir. Hem de sistemi, nesneyi, objeyi veya yazılımı anlamanın da en kolay yoludur. Tek yapmanızı istediğimiz şey bize programı söylemek ve bunun sonucunda size nasıl yazılımlar üreteceğimizi bildirmenizdir.

teknoltan telefon

09 Aralık 2016 tarihinde eklendi. 2652 kez okundu
Bize Yazın