CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Rent A Car Takip Otomasyonu
blank

Rent A Car Firmalarına Müjde

Sizlerin karşısına süper bir yazılım ile geliyoruz. Bu yazılım Rent A Car firmalarını çok rahatlatacak. Kullanımı kolay arayüz;  karmaşık menüler içinde kaybolmadan sonuca tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Araçlarınızı aktif yada pasif yapabilirsiniz. Artık kiralanmayacak aracınız olduğunda pasif duruma getirerek aracın geçmiş arşivini kayıt altında tutabilir pasif durumda olduğu için kiralama ekranında görünmemesini sağlamış olursunuz. Ayrıca aracınızın gelirleri kiralama yapıldıkça otomatikman müşteri hesabına işler. Bakım ve diğer masrafları yine araç detaylarından girebilirsiniz. Araç listesinde gelir ve gidere göre aracınızın kar ve zarar durumunu görebilirsiniz.

Yeni Takip Otomasyonu Sayesinde İşleriniz Daha Kolay

Bu sistem sayesinde işlerinizi daha kolay bir şekilde yürütebileceksiniz. Ayrıca bu sistem çok kolay.Hızlı araç kiralama ekranı ile farklı bir sayfaya gitmek zorunda kalmadan, mevcut müşterinize yada yeni oluşturacağınız müşterinize kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri kart nakit ve açık hesap olarak seçilebilir. Araç yakıt durumu ve sözleşmede gözükecek araç durumu yine kiralama ekranından girilmektedir. Kiralama işlemini yapan kullanıcı ve son güncelleme yapan kullanıcı kayıt altına alınır ve kiralama detayında gösterilir. Kiralama ekranında ekstra ücretlendirmeleri girdiğinizde genel toplamı sistem otomatikmen hesaplar gerekiyorsa hesap yuvarlaması için indirim tutarı girebilirsiniz. Kirada olan araç durumu teslim alınmadığı sürece tekrar kiraya verilemez. Dönüş tarih ve saati geçtiği halde teslim alınmamış durumda olan araçla ilgili uyarı kirada olan araçlar menüsünde vurgulanmaktadır. Kirada olan araçlar menüsünde en yakın zamanda dönecek araçlar ilk sıradan itibaren listelenmektedir. İşlem sonunda nizami şartlara uygun Sözleşme yazdırabir ekstra zaman kazanmış olursunuz.

Kiralama detayında müşterinizin mevcut bakiyesini görebilir ve hesap hareketi ekleyebilirsiniz.

Müşteri profilinde hesap hareketlerini detaylı olarak görebilir istediğiniz tarih aralığında sorgulayabilirsiniz.

Müşterinin tüm zamanlarda yaptığı kiralama hareketleri yine profilinde listelenmekte ve sözleşmesi tek tıkla yazdırılabilmektedir.

Müşteri profilinden mail ve sms gönderimi yapılabilmektedir.

Kasa defteri ile gelirlerinizi ve giderlerinizi ekleyebilirsiniz. Kiralama ücretlerini girmenize gerek yoktur çünkü müşteri hesabına otomatikman işlenmektedir ve raporlamada gelir ve giderler buna göre hesaplanır.

İşimizin en önemli kısım gelir ve giderlerimiz olduğu için raporlama oldukça detaylı bir şekilde tek ekranda görülecek şekilde ayarlanmıştır.

İstediğiniz günü yada günler arasını anında sorgulayabilir yapılan hareketlerin detaylarını görebilirsiniz. Aylık ve yıllık toplam gelirinizi, Hangi müşterinizde ne kadar alacağınız kaldığını takip edebilirsiniz.

Sistem ayarları menüsü ile sözleşmenizde görünen logo ve firma bilgilerinizi görebilir.Kullanıcı ekleme ve düzenleme yapabilirsiniz.Ayrıca notlarınızı ajandanıza kaydedebilirsiniz. Sms modülü api entegresi ile çalışmaktadır. Mevcut kullandığınız api destekli bir hizmet var ise entegresi yapılacak, yok ise uygun teklif yada yönlendirmeler yapılacaktır .Bu muhteşem takip sistemi ile işler artık daha kolay.

Satın alma işlemleri veya detaylı bilgi için sayfamızın iletişim kısmından bize ulaşabilir , yada +7 977-608-67-251 (Whatsapp) numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

teknoltan telefon

 

 

 

26 Aralık 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 2824 kez okundu
blank
Bize Yazın