CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Pardus Yazılım İhtiyaçlarınız Karşılıyoruz.
pardus yazlim geliştirme

Pardus Tabanlı Yazılım Geliştiren Firma “TEKNOLTAN

Açık kaynak kodlu bir yazılım olan Pardus ülkemizde uzun yıllardır kullanılmaktadır. Temeli Linux olan Pardus kişisel kullanıcılar da sıklıkla kullanılırken son zamanlarda kurumsal firmalarında tercihi haline gelmeye başlamıştır. TÜBİTAK ve ULAKBİM desteği ile geliştirilen ve kullanıcı odaklı güncellemeleri olan Pardus için kullanılabilecek ek yazılımları geliştiren firmamız, gelecekte ülkemizde sıklıkla kullanılacak olan ve özellikle kamu kuruluşlarında zorunlu hale getirilen Pardus işletim sistemi için firmamız ek yazılımlar geliştirmektedir.

TEKNOLTAN olarak Pardus üzerinde kullanılabilecek muhasebe, ofis ve özellikle işverenlerin sıklıkla kullandığı CRM yazılımlarını geliştirmekteyiz. Firmamız dinamik ve hızlı bir şekilde gelişen yazılım ve teknoloji dünyasını yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kalite bir şekilde hizmet sağlamayı amaç edinmiştir. İş Dünya’sında teknolojiyi yakından takip etmek ve insan gücünü en aza indirgeyip teknolojiden yararlanmak günümüzden ilk hedeflerden biriyken, bu hedefi uygun maliyet ile yerine getirmek içinse yerli yazılım olan Pardus’un kullanılması son zamanlarda sıkça tercih edilen yöntemlerden biri haline gelmiştir.

Firmamız üzerinden satın alabileceğiniz paket programlar dışında şahsi ya da kurumsal kullanım içinde özel olarak geliştirebileceğimiz yazılımlarımız, işlemlerinizi Pardus üzerinde rahatlıkla yapmanızı ve maddi açıdan da diğer işletim sistemleri üzerinden kullanılan programlardan çok daha makul fiyatlar da hizmet almanızı sağlayacaktır. Firmamızdan satın aldığınız programlar ile hem maliyetinizi azaltmış olacaksınız hem de insan gücü ve zamandan fazlası ile kar etmiş olacaksınız.

Paket programlarımız içinde bulunan muhasebe, otomasyon, CRM ve stok programlarını kendi firmanızın alt yapısına göre düzenleyebilir ve bildirilen kaynaklara göre de firmanız adına kullanımını sağlayabiliriz. Satın almış olduğunuz paket programlar veya kurumunuza özel yazılımların desteklerini de firmamız tüm hassasiyeti ile sağlamaktadır. Amacımız geliştirmiş olduğumuz programlar da oluşabilecek en küçük bir sorun da dahi kurumlarımıza en üst seviye de destek vermek ve sorunun en kısa süre de çözümüne kavuşturmaktır.

+7 977-608-67-25 (Whatsapp)

Arama Fonksiyonları :

Pardus Yazılım Geliştirme
Pardus program geliştirme
Pardus yazılım firması
Pardus Yazılım Geliştiren firmalar

26 Ağustos 2018 tarihinde kategorisine eklendi. 7982 kez okundu
blank
Bize Yazın