CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Otopark Takip Sistemi
Otopark Takip Sistemi

Otopark Takip Sistemi

Yönetici Ve Personelin Yetki Seviyesi Hakkında Bilgilendirme

Bir otoparka sahipsiniz ve işleriniz çok mu karışık bir hal almaya başladı. Otoparka giren çıkan araçların raporunu tutamıyorsanız bu Otopark Takip Sistemi tam ihtiyacınıza göre diyebiliriz.

Günlük, aylık veya istediğiniz aralıkta detaylı kasa raporu alabilirsiniz. Kiralama arşivi ile bir araca ait girişleri yada seçtiğiniz aralıkta giriş çıkış yapan araçların detaylı raporunu alabilirsiniz.

Abone takibi ile müşterilerinize barkodlu abone kartı tanımlayabilir. Bu özellik sizin işinize çok yarayacak. Aboneniz Bu kart ile giriş çıkış yapabilir.

Bir müşteri birden fazla abone kartı tanımlanabilir.

Her kart için başlangıç ve bitiş tarihi ile dönem takibi yapılmaktadır.

Aktif dönemi bulunmayan kart ile giriş yapılmaya çalışıldığında gerekli uyarılar ekranda belirir ve araç girişi için ücretli giriş yapılabilmesi için giriş yöntemi veya dönem yenileme için bağlantı verilmektedir.

Ayrıca araç girişi plaka veya abone numarası ile yapılmaktadır. Plaka veya abone kodu okutulduğunda araç girişi gerçekleşir ve müşteri bilgi fişi yazdırma ekranı otomatikmen geliyor. Yani giriş yaparken zaman kaybınız olmaz.

Araç çıkışı hesap kesimi için müşteri fişindeki barkodu okutmanız yeterlidir.

Giriş zamanı kaldığı süre ve tutar ekrana gelir.

Hesap kesme işleminde ödemenin nakit mi kredi kartımı olduğunu seçebilirsiniz. Hesap hareketlerinizde nakit alınanlar ve kredi kartı ile ödenenler raporlanacaktır.

Bazı otoparklarda kömür satışı da olduğu için stok ve sıcak satış modülü vardır ve detaylı müşteri hesap takibi yapılabilmektedir

.İstediğiniz sayıda tür ve her türe farklı fiyat belirleyebilirsiniz. Ayrıca, artış süresi, artış ücreti belirleyebilirsiniz.

Çıkış yapmamış bir plaka için tekrar giriş işlemi yapılamaz. Her girişte sistem otomatik etiket numarası verir bu numarayı anahtarlara yazıp yapıştırabilir anahtar arama derdinden de kurtulmuş olursunuz. anahtar etiket numarası 99 dan sonra tekrar 1 den devam etmektedir.

Verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Fişte görünen firma bilgilerinizi açılış kapanış saatinizi sistem ayarlarından değiştirebilirsiniz. Bu otopark takip sistemi sizin çok işinize yarayacağından eminiz. Ayrıca yan ekran uygulaması vardır.

Satın alma işlemleri veya detaylı bilgi için sayfamızın iletişim kısmından bize ulaşabilir , yada +7 977-608-67-25 (Whatsapp)  numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

teknoltan telefon

 

 

 

27 Aralık 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 2756 kez okundu
1 YORUM VAR
blank
Barış Yalman

Otopark işi yapıyorsanız ve işiniz gayet verimliyse mutlaka olması gereken bir sistem.

23 Ocak 2017 Cevapla
blank
Bize Yazın