CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Güvenlik Sistemleri

Malatya Güvenlik Kamerası, Yangın- Alarm ve Personel Takip Sistemi

Bulunduğunuz sektör içerisinde hedeflediğiniz noktalara erişmek istediğinizde bazı detaylara dikkat etmeniz gerekiyor. İşletmenizin alt yapısını sağlam tutarak kaliteli bir şekilde büyüme sağlayabilirsiniz. Bunun için de en yeni teknolojik ürünleri kullanmanız yeterli olacaktır. İşletmenizde çalışan personellerin takip edilmesi ve işleyişin doğru bir şekilde yapılması kurumsal açıdan büyük önem taşır. Bu tarz detaylar sizin kurumsal vizyonunuzu da ön plana çıkarak size yardımcı olur. Bu konuda firmamızın geliştirdiği özel yöntemleri deneyerek farkınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Özellikle de güvenlik kamerası olası durumların tespit edilmesinde oldukça etkilidir. Bu detayın işletmenizde yer alması güvenilir bir alanın oluşmasına da olanak sağlar. Firmamız işletmelerin alt yapısının sağlam ve kaliteli olmasına yardımcı olmak için teknolojik alt yapı ile birlikte hizmet verir. Ayrıca alanında uzman kadro ile hızlı kurulum yaparak en iyi şekilde yararlanmanıza olanak sağlar.

teknoltan telefon

Malatya Güvenlik Kamerası Hizmetleri

Güvenlik kameraları olumsuz veya şüpheli durumların tespit edilmesine olanak sağlayan ve bulunan alanı 24 saat kayıt altına alan elektronik cihazlardır. İster işletmenizin içini isterseniz de dışarıyı sürekli olarak kayıt altına alabilirsiniz. Güvenlik kameraları iklim şartlarından etkilenmez. Buda uzun süreli kullanım avantajını size sunar. Güvenlik kamerası kullanmanın işletmenize birçok yararı bulunuyor. Bu yararlar arasında;

Güvenlik kameraları hırsızlık olaylarının önüne geçmenize yardımcı olur.

Güvenilir bir alanın oluşturulmasına olanak sağlar.

İşletmenizin her bölümünü etkili bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.

Uzaktan bağlantı ile her alanı kontrol ederek inceleme fırsatı sağlar.

Personelinizin çalışma durumunu ve üretim sahanızı kontrol etmenize imkan verir.

Bu detaylar sayesinde bulunduğunuz alanda verimli bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Bu konuda firmamız işletmelere hızlı ve kaliteli bir kurulum imkanı sağlıyor. Uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde montajı yapılır ve çalışır bir şekilde size teslim edilir. Bu sayede etkili bir kullanım sağlamanıza imkan verir. Güvenlik kameraları her alanda kullanılan teknolojik aletlerin başında geliyor. İstediğiniz noktayı görüntüleyerek kör nokta bırakmadan çalıştırma imkanı bulabilirsiniz. Malatya güvenlik kamerası hizmetleri ekonomik fiyat politikası benimsenerek verilmekte ve garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır.

teknoltan telefon

Malatya Yangın-Alarm Sistemleri

Yangın bulunan ortama zarar verebilecek etkiler bırakır. Bu olumsuz durumların önüne geçebilmek için önceden tedbirlerin alınması gerekir. Malatya yangın alarm sistemleri ile olumsuz durumların önüne geçerek önceden tedbir almanıza imkan verir. İlgili noktalara montaj edilen yangın alarm sistemleri herhangi bir duman ve benzeri etken durumda alarm vererek sizi uyarır. Ayrıca gözle görülmeyen kıvılcım ve ateş gibi durumlarda yangın sistemi devreye girer.

Yangına neden olabilecek durumların tespit edilmesi

İlgili kişilerin yangın durumunda uyarılması

Yangına müdahale edilecek kişilere bilgi verilmesi

Ortamda bulunan söndürme cihazlarının aktif edilmesi

Gibi özellikleri bulunur. Bu sayede etkili bir kullanımın da anahtarını size sunar. Geniş bir kullanım alanının bulunması sayesinde bulunduğunuz her alanda aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Apartman, havaalanı, gemiler, işyerleri gibi alanlarda tercih ederek kullanabilirsiniz. Yangın alarm sisteminde dikkat edilmesi gereken en önemli detay ilgili sensörlerin algılama özelliğidir. Bu konuda mutlaka profesyonel ürünler tercih etmeye özen gösterin. Ayrıca ilgili montaj işlemi de uzmanlık isteyen bir konudur. Firmamız bu konuda profesyonel destek vererek size yardımcı olur.

teknoltan telefon

Malatya Personel Takip Sistemi

Personellerinizin giriş ve çıkışlarını kontrol edebilmeniz iş verimliliği açısından avantaj sağlar. Özellikle de üretimin kaliteli bir şekilde işleyebilmesi için takip sisteminin kurulması ve incelenmesi gerekir. Malatya personel takip sistemi ile işletmelere yardımcı oluyor ve ilgili sistemi kısa süre içerisinde kuruyoruz. Bu sistem özelliklerine göre ayrılır. İster kartlı giriş isterseniz de parmak okuyucu sisteminden yararlanarak sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Personel giriş ve çıkışlarını takip edebilirsiniz.

Düzenli bir çalışma saatinin oluşmasını sağlayabilirsiniz.

İstediğiniz noktalara istediğiniz personelin girmesini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal açıdan prestijinizin artmasına olanak sağlar.

Güvenilir bir alanın oluşmasına olanak sağlanır.

Raporlama alarak kontrol etme imkânınız bulunur.

İşletmenize gelen kişilerin hangi saat aralıklarında geldiğini görebilirsiniz.

Personel takip sistemi kullanmak istediğinizde firmamızın kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Ayrıca parmak izi okuma sistemi sayesine işletme içerisinde personellerinizin girişini daha güvenilir bir halede getirebilirsiniz. Düzenli ve disiplinli bir çalışma planı oluşturmak isteyen her işletme bu hizmet içeriğinden yararlanabilir. Seçtiğiniz personel takip sistemi kısa süre içerisinde kurulur ve size teslim edilir. En önemli özelliklerden biri de çalışanlarınızın mesai saatlerini raporlama imkânınızdır. Bu sayede çalışma saatlerini de hesaplayabilirsiniz.

teknoltan telefon

Malatya PTS – Plaka Tanıma Sistemleri

Plaka tanıma sistemleri ile işletmenize gelen araçları kontrol edebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca plaka tanıma sistemleri sayesinde tanımlama yapılan bariyerler otomatik olarak açılır. Bu sayede zamandan tasarruf sağlanarak güvenli bir alan oluşturulur. Firmamız Malatya PTS plaka tanıma sistemleri konusunda sektör içerisinde lider konumda yer alarak size yardımcı oluyor ve bunu da alanında uzman kadro ile sunuyoruz. Tanıma sistemi tüm plakaları kayıt altına alır. Hangi saat aralığında kaydın aldığını görebilir ve rapor olarak da alabilirsiniz. İlgili sensörler plakaları hızlı ve güvenilir bir şekilde okur. Bulunduğunuz sektör içerisinde kurumsal bir imaj oluşturmak istediğinizde bu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz.

İşletmenizin güvenliğini maksimum seviyede sağlamak istediğinizde bu sistem ideal bir tercih olacaktır. Güvenlik sektörü içerisinde başarılı hizmetler ile en çok tercih edilen firmamız müşteri memnuniyet ilkesini benimseyerek müşterilerine yardımcı oluyor.

12 Kasım 2018 tarihinde eklendi. 2628 kez okundu
blank
Bize Yazın