CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Grafik Tasarım
Grafik tasarım

Grafik tasarım hayal gücünün resme aktarılmasıdır. Farklı programlar kullanılarak hazırlanan çalışmalar, yaratıcılık ile birleştiğinde aklın ve ruhun sınırsız gözünü yansıtmış olur.

 

Logo ve katalog tasarımları, kartvizit, afiş, billboard, banner tasarımı, broşür ve katalog tasarımı, karikatür, serigrafi, antedli kağıt, stand tasarımı ve daha pek çok kullanım alanı olan grafik tasarımlar firmanızın kimliğini ve amaçlarını en iyi şekilde yansıtmalı, uzun zaman kullanılabilir olmalıdır. Ayrıca uygulamanın temel ilkeleri arasında; hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm ve birlik yer alıyor. Bütün özelliklerin bir araya gelmesiyle de muazzam çalışmalar ortaya çıkıyor. Her sektöre özel çalışmalar yapıldığında daima özgünlük ve yaratıcılık yakalanıyor. Ayrıca web sitelerinizde yayınlanan grafik tasarımlar ile daha çok kişiye ulaşıyorsunuz.

Grafik tasarım başta Photoshop olmak üzere; Paintshop, Corel Draw, Freehand, Indesign, Illüstratör, After Effect gibi programlar kullanılıyor. Geniş bir kullanım alanı olan uygulamanın ilgi çekici ve özgün olması ilk kriterlerden, teslim ederken ise çalışma dosyaları ile birlikte teslim ediyoruz bu sayede baskı sırasında kaliteden ödün vermez ve baskı sırasında istediğiniz değişikliği ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

Neler yapıyoruz ?

Profesyonel Logo Tasarımı.
Profesyonel Karvizit Tasarımı.
Profesyonel Banner Tasarımı.
Profesyonel Afiş Tasarımı.
Sosyal Medya Kapakları.
Profesyonel Arayüz Tasarımı.
Profesyonel Katalog Tasarımı.
Profesyonel  Kurumsal Kimlik Tasarımı.
Yukarıdaki listede belirtilen tüm hizmetleri ve istekleriniz doğrultusundaki diğer grafik tasarım istekleriniz için hizmet veriyoruz.

Ücretlendirme

Logo: 500 TL (CorelDraw ile Vektörel Tabanda)
Kartvizit: Tek Yönlü 250 TL – Çift Yönlü 450 TL (CorelDraw ile Vektörel tabanda)
Afiş: 400 TL (Genel Olarak Photoshop ile)
Banner: 250 TL (Photoshop ile)
Antetli Kağıt: 150 TL (CorelDraw ile)

Lütfen listede olmayan grafik tasarım istekleriniz için fiyat isteyiniz.

Teklif almak için veya detaylı bilgi için sayfamızın iletişim kısmından bize ulaşabilir , yada +7 928 679 15 41 (Whatsapp) numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.
teknoltan telefon

 

Bazı örnekler;

 

03 Aralık 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 2737 kez okundu
Bize Yazın