CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Data – Veri Kurtarma

Data veri kurtarmaData – Veri Kurtarma Hizmeti

Günümüzdeki teknoloji çapında en büyük sorunların internet yazılımlarında yaşanan sorunlar ve virüsler olduğunu biliyoruz. Teknoloji denildiğinde akla gelen en büyük sorunlar; şifreleme, bozulma, virüs bulaşma şeklinde sıralanabilir. Kullanıcılar için de bu sorunlar veri kaybına sebep olabilmektedir. Önemli dosyalar, iş raporları gibi özel dosyalarınızı kaybetmenize sebep olan bu sorunları tek elden kolaylıkla silmek ve en kısa sürede çözüme ulaştırmak isterseniz aradığınız isim biziz.

 

Hızlı Servis Garantisi

Zaman konusunda her kullanıcımıza hızlı ve bir o kadar da garanti hizmet sunduğumuzu söyleyebiliriz. Adeta teknoloji kurdu olan tüm çalışanlarımız veri kurtarma konusunda her türlü virüsün üstesinden gelebilmektedir. Crypto locker isimli virüs yazılımlarından bile kısa sürede kurtulabileceğinizin garantisini verebiliriz.

Crypto Locker Nedir?

Crpto locker, menşei Avrupa’da olan ve bulaştığı her bilgisayarı kırılması zor bir şifreleme sistemi ile bloke eden bir virüs çeşididir. Açılması için sizden talep edilen para miktarı ise 300 $ şeklinde olmaktadır. Tüm bilgisayarınızda bulunan bilgilerin karşı tarafa geçmesi ve yok edilmesi tehdidi ile karşı karşıya gelebileceğiniz bu virüsün maalesef bir alternatifi de bulunmuyor. Dosyaları daha önceden yedekleyip antivirüs programlarını kurmanız sizin yararınıza olacaktır. Ancak virüs bilgisayarınıza bulaşsa bile yanınızda firmamızın desteğini bulabilecek ve istediğiniz zaman daha ucuz fiyatlar ile bilgilerinize kavuşabileceksiniz.

Laboratuvar Çalışmaları Yapıyoruz

Kalitemizi taçlandırmak ve daha sağlıklı sonuçlar alabilmek için tüm işlemlerimizi teknoloji laboratuvarları ve teknik malzemeler ile yürütmekteyiz. Kendinize ait olan cd, kart, hafıza kartı ya da usb bellek gibi kişisel veri depolama aygıtlarınızın başına bir durum geldiğinde birkaç saat içinde verilerinizi kurtarabilme garantisi sunuyoruz. Hem de üstün teknolojik malzemelerimiz sayesinde bilgilerinize zarar gelmesi imkan dahilinde bile değildir. Tarafınıza en kısa sürede ilettiğimiz bu verilerinizi başka bir aygıta aktararak sizlere teslim ediyoruz.

Bilgisayar, Telefon, Tablet Desteği

Günümüzde birçok kişinin işini yürüttüğü ve tüm özel hayatını arşivlediği aygıtlar artık bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler olmaktadır. Zaman zaman yaşanan sıkıntılar ve özel virüsler sebebi ile bu aygıtlar kitlenebilmektedir. Bilgilerine ulaşmak isteyen her kullanıcının yanında yine biz varız. İstediğiniz zaman uzman kadromuz ile desteğe hazırız. Hatta virüs bulaşmasına gerek olmadan şifrenizi unutup aygıtınızın kilitlenmesine kendiniz sebep olduysanız bile endişelenmenize gerek olmayacaktır. Özel şifre kırma programlarımız sayesinde veri kurtarma işlemlerini yapabilmekteyiz. Üstelik tüm bilgileriniz emin ellerde olacak ve paylaşılmasına kesinlikle izin verilmeyecektir.

Önce Müşteri Memnuniyeti

Hedefimizde bulunan veri ve data kurtarma hizmetlerinin temel amacı müşterilerimizi memnun edebilmektir. Her zaman hızlı ve güvenilir destekleri sunabilmek için uzman bir teknik kadro ve profesyonel laboratuvar hizmetlerini birleştirdiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Dilediğiniz zaman en uygun fiyat garantisi ve hızlı süreç desteği ile verilerinizi, dosyalarınızı, özel bilgilerinizi kurtarabilirsiniz.

teknoltan telefon

 

 

 

05 Aralık 2016 tarihinde eklendi. 4382 kez okundu
blank
Bize Yazın