CallerPic Bilinmeyen Numaralar servisi
Crime Investigation

Crime InvestigationCrime Investigation Bilişim Suç Analizi, Kriminal Olay İncelemeleri

Günümüzde en büyük suç kategorileri içinde sayılan bilişim suçları, analiz edilmesi için uzmanlık gerektiren özel alanlardan biridir. Hem özel hem de hızlı yapılması gereken işlemler olduğu için işini iyi bilen uzmanlara ihtiyaç vardır. Bunun için de sizinle her an iletişim kurmaya hazır olan bir şirket ile çalışmanız önemlidir. İşte bu konuda kendini kanıtlamış ve son derece güvenli bir firma olduğumuzu da söyleyebiliriz. Suç analizleri ve olay inceleme konusunda yetkili kurumlar ile iletişimde olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

Bilişim Suçları Nelerdir?

İlk olarak internet bağlantıları ile ilgilenen bir suç bilimi olduğunu ifade edebiliriz. Mail aracılığı ile hesaplarınızın ele geçirilmeye çalışılması, online sistemler üzerinde sizlere hakaret ya da küfür edilmesi, sitelerin patlatılması ve hesapların içerisinde değişimlerin yapılmaya çalışılması gibi durumlar bilişim suçları alanına girer. İnternet, bilgisayar, teknolojik her aygıt sizin için kötü yönde kullanılmış ya da devlete zarar vermek için ele geçirilmişse ola incelemeleri yapılmalı ve suçların analizi çıkarılmalıdır.

Suçların Teşhisinde Neler Yapılır?

Hızlı iletişim kurabilmek ve daha iyi sonuçlar alabilmek için servis sağlayıcılarının kontrol edilmesi gerekmektedir. Bunun yanında savcılık ile iş birliği yapılarak olayın incelenmesi için çalışmalar garanti altına alınır. Hem de Bilişim Suçları Mahkemesi de işin içinde bulunmaktadır. Prosedürlere uyularak atılan her adımda işlerinizin adli ortamda da garanti ile yapıldığını ifade edebiliriz. Hem adli işlerde de garantili sonuçlar ortaya koyabilmekteyiz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Suç olarak kabul edilecek olan işlemlerin ne zaman, nerede ve nasıl yapıldığını bilmeniz gerekmektedir. İnceleme esnasında hızlı olunması için saat, yer ve hakaret içeriğini de aktarmanız gerekmektedir. Profesyonel bilişim uzmanları tarafından yapılan incelemeler ve araştırmalar sonrasında size her ayrıntı özel olarak sunulacaktır. Özel programlar sayesinde bilgilerin sızdırılması gibi bir imkan da bulunmamaktadır.

Dijital Bağlantı Servisleri

Online sistemlerde yapılan incelemeler olduğu için dijital olarak delillerin kullanılmasına izin verilmektedir. Dijital ortamda atılan her adım delil olarak kabul edilmektedir. Servisler aracılığı ile özel süzgeçlerden geçirilmektedir. Bunun yanında özel sorgu modelleri aracılığı ile verimli hizmetler alınmaktadır. Kaliteli ve güvenli destekler olması sayesinde standart gelişmelerin aynı programlarda üretildiğini ifade edebiliriz. Detaylı, temel, ileri düzeyde sanal inceleme ve sistematik olmak üzere 4 adet farklı metot bulunmaktadır. Size en uygun olan yöntem hangisi ise onunla ilerleme kaydedeceğimizi söyleyebiliriz.

Arama motorları ve GPS yöntemleri ile bilgilerin aktarılması mümkün olmaktadır. Özel hayata müdahale edilmesinin de bir suç olduğunu bildiğimiz için mutlaka sizin izniniz ile her işlemi yapmaktayız ve sizin için bilgilerinizi kazanabilmekteyiz. Suç analizleri ve kriminal anlamda incelemelerin yapılması için elimizin altında her türlü malzeme ve programı bulundurmaktayız. Hız ve gizlilik de bizim için çok önemlidir.

teknoltan telefon

09 Aralık 2016 tarihinde eklendi. 4040 kez okundu
blank
Bize Yazın