BİZ SİZİ ARAYALIM
TEKNOLTAN "Roip" Sistemi Satışa Sunuldu ! - Referanslar : THY - TCDD - İl Sağlık Müdürlükleri Ve Daha Fazlası
TEKNOLTAN PCJAN (Bilgisayar Takip ve İzleme Sistemi)
PCJAN

TEKNOLTAN PCJAN

PCJAN ile uzaktaki herhangi bir bilgisayarı uzaktan kontrol edebilir, izleyebilir tüm fonksiyonlarını ve klavye tuş kombinasyolarını  gizli olarak görebilir ve kayıt altında tutabilirsiniz.

TEKNOLTAN PCJAN Hangi Amaçlarla Kullanlır ?

PCJAN’ın kullanım alanı oldukça geniştir, basit bir örnek vermek gerekirse ;  evdeki bilgisayarınıza kurarak çocuğunuzun bilgisayarda neler yaptığını, nerelere girdiğini, neler konuştuğunu gizlice anlık olarak uzaktaki bilgisayarınızda izleyebilir veya kayıt altında tutarak daha sonra izleyebilirsiniz. PCJAN kötü kullanımlara açık bir yazılım olduğundan kullanım politikası tamamen sizlere aittir.

TEKNOLTAN PCJAN Nasıl Çalışır ?

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz yönetici uygulaması bilgisayarınıza kurulur, gerekli ayarlar yapılarak server dosyası oluşturulur. Bu sever dosyası 90 kb. boyutundadır, server dosyasını izlemek istediğiniz bilgisayarda çift tıklayıp açmanız o bilgisayarı izlemeniz için yeterli olacaktır. server dosyasını tıkladıktan sonra server dosyası otomatik olarak kaybolacak, ve sisteme enjekte olacaktır. Dünyada var olan hiç bir Antivirüs ve Firewall sistemine yakalanmamaktadır. işletim sistemi üzerindede (taskmanager) görev yöneticisi veya işlemler’de herhangi bir yerde görülememektedir. bilgisayar başlangıcına otomatik olarak yerleşir ve görünmez, “kaldırılamaz”,”bulunamaz”. tamamen sisteme enjekte olur ve siz yönetici olarak kendi bilgisayarınıza kurduğunuz sistemde kaldırma isteği göndermeden o sisteme enjekte olarak çalışır ve fark edilmez tamamen mutant olarak çalışır.

TEKNOLTAN PCJAN Fonksiyonları  ve Özellikleri Nelerdir ?

Performans ve hız gelişimine bir öncelik tanındı, anlık olarak (Remote Desktop Connection) uzak masaüstü bağlantısı sağlar ver görüntü aktarımını sağlar, (kullanıcı, sizin izlediğinizi kesinlikle fark etmez ve anlamaz.)

Herhangi bir Windows sürümüne bağımlı değildir, Windows xp,Windows Vista,Windows 7,Windows 8,Windows 10 Sürümlerinde kararlı ve stabil olarak çalışır.

Sistemde çalışması için herhangi bir ekstra pakete (Net FrameWork) vs. ihtiyaç duymaz var olan windows sistemi çalışması için yeterlidir.

Sürekli canlı tutulan sistem, uzaktaki ana makinelerle olan bağlantınız hiç kayba uğramadan anlık ve dinamik olarak aktarılır, kasma donma vb problemler kesinlikle yaşanmaz.

% 100 Şifreli bağlantı, iletilen verileri koklayıcılardan korur. Tek bir bayt bile şifrelenmemiş olarak gönderilmez ve kriminal incelemelerde bile bilgisayardan çıkan verilerin neyin, nereye, nasıl aktarıldığı tespit edilemez.

Yedek bağlantı adresleri, bir veya daha fazla adres çevrimdışı olsanız bile uzaktaki sunucunuz üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Bilgisayarda oturmanız bile gerekmez yapılan işlemleri dinamik olarak kayıt altına alır ve daha sonra izlemenize olanak sağlar, klavye kombinasyonlarını “yazışmaları” vs.  kayıt altında tutarak sizlere sunar.

Birden fazla bilgisayarı izleyebilir ve bu bilgisayarlara toplu olarak komut gönderebilirsiniz, Herhangi bir komutu birden fazla uzaktaki ana makineye veya aynı anda bağlı olanlara da gönderebilirsiniz.
Aradığınız bir dosyayı tüm server bilgisayarında toplu olarak aratabilir, indirebilir ve kayıt altına alabilirsiniz.

Server bilgisayarında, kullanıcı bilgisayarında kendi bilgisayarınızda gezinir gibi gezinebilir dosyaları görebilir istediğiniz dosyayı çekebilirsiniz, kullanıcı hiç bir şeyin farkında olmayacaktır.

Şifre kurtarma, tüm tarayıcılardan (IE, Firefox, Chrome, Safari, Opera) uzaktan kaydedilmiş şifreleri ve çeşitli Anında Mesajlaşma yazılımlarını (Pidgin, Trillian, Miranda, ICQ ve diğerlerini) almanızı sağlar.

ScreenLogger, belirli aralıklarla veya kullanıcı seçilen bazı pencereleri, web sayfalarını veya programları açtığında ekran görüntüsünü alır. görüntüler şifrelenmiş olarak saklanır ve uzak operatör onları alırken silinir.

Offline kayıt, siz bilgisayarı anlık olarak izlemiyor olsanız bile, kullanıcının bilgisayarda klavyede yazdığı her kombinayson “şifre”,site ismi,yazışma vb. herşey kayıt altında tutulur ve dilediğiniz zaman görebilirsiniz.

Online kayıt, gerçek zamanlı olarak klavyede neler yazıldığını “şifre”,yazışma, açılan pencereler vs. görebilirsiniz.

Kamera kaydı, uzaktaki kameranın canlı bir akışını yakalamanızı ve bunları kaydetmenizi sağlar.

Mikrofon Yakalama özelliği, gerçek zamanlı olarak veya çevrimdışı olduğunuzda bile ses dosyalarını saklarken makinenin mikrofonundan ses yakalamanızı sağlar.

Ekstra gizli Anti-Virüslere tanınmaması, Proses Enjeksiyonu, Anti-Analiz teknikleri, bağlantı ve depolanan günlüklerin toplam şifrelenmesi, exe koruyuculara karşı tanınmaz olması ve daha fazlası..

Yazılım ve kurulum ücreti  ; 1500 TL 
6 Aylık Lisans ve Güncelleme.
Max : 10 adet yönetici bilgisayarınız olabilir.
Sınırsız bilgisayar izleyebilirsiniz.
Sürekli destek önceliği.

teknoltan telefon

 

 

 

11 Aralık 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 544 kez okundu