BİZ SİZİ ARAYALIM
TEKNOLTAN "Roip" Sistemi Satışa Sunuldu ! - Referanslar : THY - TCDD - İl Sağlık Müdürlükleri Ve Daha Fazlası
TEKNOLTAN BİNDER (.Exe to .doc / .docx /.xls / .html /.ppsx / .vbs / .js /.hta)
binder teknoltan

TEKNOLTAN BİNDER NEDİR ?

“TEKNOLTAN BİNDER” elinizde var olan “.exe” dosyasını (.doc / .docx /.xls / .html /.ppsx / .vbs / .js /.hta) dosyaları ile birleştirme işlemini yapar, bu birleşitme işlemi sonucunda oluşturulan dosya uzantısı ve imzası, örnek (malezemeler.doc), Microsoft word dosyası olarak kaydedilir.
Basit bir örnek verecek olursak ; Rat – Trojan vb. (server.exe dosyası ile malzeme listesi.doc) dosyalarını birleştirdiğimizde “malzeme listesi.doc” dosyası olarak çalışır, word dosyası herhangi bir zarara uğramaz, word dosyası tıklanıp açıldığında birleştirmiş olduğunuz (server.exe)’de çalışır.
binder

 

 

 

 

 

 

Özellikler 

.Exe to .doc / .docx /.xls / .html /.ppsx / .vbs / .js /.hta işlemlerini profesyonel şekilde yapar birleştirme yaptığınız dosyayı bozmaz.

Birleştirilen dosya “.exe” olarak kayıt edilmez ; .doc / .docx /.xls / .html / .ppsx / .vbs / .js /.hta olarak kayıt edilir ve imzalanır.

Google mail servisi (gmail), hotmail vb. mail servisleri ile birleştirdiğiniz dosyayı “ek” olarak ekeleyebilir gönderebilirsiniz. (örnek ; word dosyası olarak eklenir ve gönderilir.)

Windows’un herhangi bir sürümüne bağlı değildir ; Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8,Windows 10 Sürümlerinde kararlı ve stabil olarak çalışır.

Microsoft Office sürümlerine bağlı değildir ; Office 2000,Office 2003,Office 2007,Office 2010,Office 2013,Office 2016 vb. Office All version deseklidir.

Birleştirilen dosya ; Ekstra bir hizmete veya pakete ihtiyaç duymaz (Net FrameWork) vb.

Birleştirilen Dosya %100 FUD (hiç bir antivirüs tarafından yakalanmaz.)

Windows işletim sistemlerindeki güvenlik bileşeni “UAC”ı Bypass eder.

Yönetici olarak Çalışır.

Haftalık olarak güncellenir, sürekli “FUD” kalır, antivirüsler ve firewall sistemlerine yakalanmaz.

Not : – Müşterilerimizin eylemlerinden sorumlu değiliz.

1 Aylık : 6.500 TL
3 Aylık : 18.700 TL
6 Aylık : 33.900 TL
Sınırsız Build.
Sürekli Canlı Destek.
Satın alma işlemleri veya detaylı bilgi için sayfamızın iletişim kısmından bize ulaşabilir , yada 0 422 311 12 00 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

teknoltan telefon

 

 

 

13 Aralık 2016 tarihinde kategorisine eklendi. 611 kez okundu